×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
1. marts, 2016
Drukāt

Krievija un Asads izmanto migrāciju kā ieroci pret Rietumiem (9)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

NATO spēku virspavēlnieks Eiropā, ASV ģenerālis Filips Brīdlovs

Eiropā izvietoto NATO spēku komandieris Filips Brīdlovs, uzrunājot ASV senatorus, otrdien brīdinājis, ka Krievija un Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīms izmanto nekontrolētās imigrācijas krīzi kā ieroci pret Rietumiem.

“Krievija un Asda režīms apzināti kopīgi izmanto migrāciju kā ieroci, cenšoties pārslogot Eiropas struktūras un salauzt eiropiešu apņēmību,” uzstājoties ASV Senāta Bruņoto dienestu komitejā, uzsvēra ģenerālis Brīdlovs.

Viņš norādīja, ka apšaudot un bombardējot apdzīvotās teritorijas, gan Maskava, gan Damaska apzināti cenšas izraisīt masu pārceļošanu, tādējādi destabilizējot tās Eiropas valstis, uz kurām dodas sīriešu bēgļi, jo tas savukārt nāk par labu Kremļa interesēm.

Brīdlovs atzina, ka neredz cita iemesla šādai bezmērķīgai bombardēšanai, kā centieni izraisīt migrācijas viļņus.

Ģenerālis brīdināja, ka Krievija rada pieaugošus draudus arī ASV.

“Krievija ir izšķīrusies būt par pretinieku, un ilgtermiņā rada eksistenciālus draudus Savienotajām Valstīm un mūsu Eiropas sabiedrotajiem un partneriem,” uzsvēra Brīdlovs. “Krievija tiecas iegūt neapstrīdētu kontroli pār savām kaimiņvalstīm šajā buferzonā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Rietumu propogandas melu troļļiem Atbildēt

  kārtejā melu porcija pasviesta. ne jau kremlis bet tieši asv reģionā iesāka bezgaligo kariņu, un ne jau kremlis bet ES nespēj ieviest kārtibu uz savas robežas. atkal paši savās nelaimēs krievius vaino lai uzturetu ienaidnieka tēlu dzīvu

 2. И это генерал?! Не, это настоящий клоун какой то. ..

 3. šitais kungs ir nopietni slims,ka tikai neizlec pa logu saucot”krievi nāk”.

 4. Propogandas upuris Atbildēt

  Ko var muldēt bridlovs. Jāmuld ir vēl vairāk, lai vairāk naudiņas var noslaukt valstīm. Krievija pēc likumīgā prezidenta Asada lūguma tikai oktobra vidū iesaistījās Sīrijas konfliktā. Līdz tam tur karu kurināja tieši amerikosi ar nato un turkiem. Un bēgļi bija jau pagājušā vasartā pilna eiropas pakaļa. Amerikosu provocētajos kariņos tie bēgļi rodas un turki kā nato dalībvalsts taisa uz viņiem business, transportējot uz europu.

 5. Hmmm…. Vispirs sanāca ES bēgļi un tikai tad iesaistījās Krievija. Tas nekas, galvenais pateikt kā vajag.

 6. Runas, kā izsakās – garas, bet darbi…..Ar ko vispār NATO nodarbojas – seko Putina un Asada darbībām, tad ceļ trobeli medijos? Muļķa laišana, ģenerāl Brīdlov….

 7. Sim atzinam vajag piekrist. Putinas politika jau no pasa sakuma bija divkosiga, bet Rietumu
  politiki to negribeji atzit un ari sodien daudzi politiki to negrib atzit un megina ar vinu sarunaties.
  Bet Putins vinus tikai izmanto savas intereses.

  • Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

   … un tā gribas to vīnu no Ukrainas Krimas pagrabiem. …un tā gribas jaunas vietas Gazprom valdē. tā kā Putinam jācenšas tās nodrošināt…

 8. Pamodās lielie stratēģi, taktiķi, plānotāji un pasaules likteņu lēmēji.
  Kā mazi bērni pēc salda miega lielām acīm blenž pasaulē un konstatē to, kas pie mums ļoti daudziem jau bija skaidrs pirms visa tā šļura sākās.
  Vilks jau aitās, bet suns vēl nav par piedzimis.

Draugiem Facebook Twitter Google+