×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
31. augusts, 2014
Drukāt

Krievija un Ukraina veic gūstekņu apmaiņu (4)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievija un Ukraina 31.augusta naktī veica gūstekņu apmaiņu, kuras gaitā dzimtenē atgriezās 10 Krievijas desantnieki un 63 Ukrainas karavīri, ziņoja Krievijas mediji.

10 Krievijas desantnieki, kas gandrīz pirms nedēļas tika sagūstīti Ukrainā, tika nodoti Krievijas pusei Nehotejevkas robežpārejas punktā. Savukārt Ukrainai tika nodoti 63 tās karavīri, kas trešdien bija ieradušies Krievijā, glābjoties no karadarbības, kura pastiprinājusies pēdējās nedēļas laikā.

“Sarunas nebija vieglas, bet veselais saprāts guva virsroku un viss izdevās labi,” atzina Krievijas desanta spēku pavēlnieka vietnieks ģenerālmajors Aleksejs Ragozins.

Ukraina pirmdien paziņoja par 10 Krievijas desantnieku sagūstīšanu. Maskava apgalvoja, ka viņi iemaldījušies Ukrainā, robežas patrulēšanas laikā šķērsojot neiezīmētu robežas posmu.

Vēl 10 šīs vienības desantnieki tika ievainoti un divi nogalināti, kad viņiem uzbruka Ukrainas valdībai lojālie spēki, ziņoja Krievijas telekanāls NTV.

Krievija turpina noliegt, ka nosūtījusi regulāro karaspēku uz Ukrainu un apgādājusi ar bruņojumu prokrieviskos kaujiniekus Austrumukrainā. NATO ceturtdien paziņoja, ka Ukrainā ir vairāk nekā 1000 Krievijas karavīru, bet vēl 20 tūkstošus Krievija koncentrējusi pie savas robežas ar Ukrainu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Uz to foto.Pujkas sums ka tik atri tos notera.Zalji vel .Labak macities vajadzej bija.Tas amerikanju izlukdieniesta to no gajsa nodev tos karavirus kievas huntaj.Vajag zinat ,kada lajka tur iet.

  2. BNS žurnālisti gan lieto īpatnēju apzīmējumu: “Ukrainas valdībai lojālie spēki”! Cik zinu, tad Ukrainai
    ir vienīgi Ukrainas bruņotie spēki, kas kopā ar Nacionālo gvardi cīnās pret teroristiem. Izrādās, ka ir vēl kāds lojāls spēks ukraiņu pusē, vai arī šie žurnālisti demonstrē savu aprobežotību militārās lietās.

  3. Kur tad palika vēl 2 sagūstītie desantnieki, iesākumā jau sagūstīja 12?

  4. Tātad starp Ukrainu un Krieviju ir karastāvoklis, jo citādi nevar būt gūstekņi.

Draugiem Facebook Twitter Google+