Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Gundega, Terēze
Piektdiena, 28. aprīlis, 2017
3. septembris, 2014
Drukāt

Krievijā vecāki sašutuši par Hitlera attēlu dienasgrāmatās (3)

Foto: e1.ruFoto: e1.ru

Izdevnieciba “Vysšaja škola” Jekaterinburgā iespiedusi skolēnu dienasgrāmatu ar Hitera attēlu, ziņo portāls e1.ru.

Kopumā dienasgrāmata iecerēta kā ieskats vēsturisku personību dzīvē, lappuses augšējā daļā sniedzot īsus biogrāfiskus datus. Jekaterinburgas vecāku sašutumu izsaukusi Ādolfa Hitlera parādīšanās vienā no dienasgrāmatas lappusēm.

Hitlers īsos vārdos raksturots kā nacionālsociālisma pamatlicējs, Trešā reiha totalitārās diktatūras nodibinātājs, Vācijas reihskanclers, 2. Pasaules kara galvenais izraisītājs, kā arī daudzskaitlīgu pret cilvēci vērstu noziegumu vaininieks.

Izdevniecība, kura ir viena no lielākajām Krievijā, nekādus paskaidrojumus par Hitlera ievietošanu vēsturisko personību sarakstā nesniedz, savukārt portāls nepiemin, vai kādā citā lappusē nav atrodami Josifa Staļina dzīves dati…

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ko nu izliekās! Krievija šobrīd pēc tur notiekošā ir visīstākā fašistu valsts. Kremļa ideologi un polittehnologi nekautrējoties izmanto Gebelsa propagandas elementus un pirms nedēļas piedalījās īsto fašistu konferencē Jaltā. Lai taču nekautrējas un noliek Hitleru un Staļinu blakus. Uz Molotova-Ribentropa pakta fona būs pašā laikā.

    Diez ko par šo teiktu Merkele? Vācijā par nacistu piemiņas publiskošanu ir paredzēti ļoti nopietni sodi.

  2. Vai krieviem nepietiek,ar vienu putleru?

  3. Laikam domu gaita priekš Krievijas pareiza?

Baltijas valstu gaisa telpā notiek NATO mācības (1)Baltijas valstu gaisa telpā otrdien un trešdien notiek NATO gaisa spēku mācības "Ramstein Alloy 4", informēja Lietuvas Aizsardzības ministrija.
Draugiem Facebook Twitter Google+