Mobilā versija
-2.9°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
13. aprīlis, 2016
Drukāt

Krievija vervē aģentus Igaunijā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

“Iepriekšējos gados mūsu gada pārskati ir plaši atspoguļojuši agresīvo Krievijas specdienestu aktivitāti, kas vērsta pret Igauniju, kontekstā ar to interesi par cilvēkiem, kam ir pieeja valsts noslēpumiem vai kuri ir nodarbināti ietekmīgos amatos un tamlīdzīgi. Šogad mums ir iemesls izskatīt lietas, kurās Krievijas specdienesti ir ievilinājuši cilvēkus slepenā nelikumīgā sadarbībā un dažādu uzdevumu izpildē specdienestu vajadzībām,” teikts gadagrāmatā. Igaunijas Drošības policija norāda, ka visiem tādiem gadījumiem kopīgs ir tas, ka Krievijas Federālais drošības dienests (FDD) vervē cilvēkus, kam ir saistība ar noziedzīgajām aprindām. “Šādu personu veiktā nelegālā pārrobežu darbība padarīja tās par viegliem FDD mērķiem. Drošības policijas atklātie noziegumi ir labs piemērs FDD agresīvajai darbībai pret Igaunijas iedzīvotājiem, kuriem nav tiešas piekļuves valsts noslēpumiem.”

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+