×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
31. janvāris, 2012
Drukāt

Krievijā ziņu diktore aicinājusi apsvērt Putina apbedīšanu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krievijā plašu interneta lietotāju uzmanību izpelnījusies kāda televīzijas ziņu diktore, kura pieļāvusi amizantu kļūdu, paziņojot, ka internetā tiek plaši spriests par to, vai būtu apglabājams Krievijas premjerministrs Vladimirs Putins.

“Vai mums apglabāt Vladimiru Putinu? Šis jautājums tagad tiek aktīvi apspriests internetā,” pagājušajā nedēļā paziņoja Krasnojarskas telekanāla TVK ziņu diktore Marija Buhtujeva, kļūdaini pārsakoties, runājot par prezidenta amata kandidāta Mihaila Prohorova ierosinājumu sarīkot referendumu par Krievijas boļševiku apvērsuma līdera Vladimira Ļeņina mūmijas apbedīšanu.

Krievijas blogerus Buhtujevas kļūdīšanās acīmredzot ir sajūsminājusi, un tai veltīti tūkstošiem komentāru. Diktorei sociālajā tīklā “VKontakte” nosūtīti virtuālie ziedi un vēstules.

“Maša ir tautas balss,” vēsta viens no ierakstiem, bet citā teikts: “Maša, tu visu pateici pareizi”.

Reaģējot uz notikušo, Buhtujevas kolēģi tiešajā ēterā pajautāja diktorei, kā viņai izdevies “kļūt par interneta zvaigzni 26 sekundēs”, norādot, ka koplietošanas vietnē “YouTube” ievietotais materiāls trīs dienu laikā skatīts pusmiljons reizes.

Pati Buhtujeva paziņojusi, ka viņa vienkārši pārteikusies.

{source}
<iframe width=”420″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/iw79xtHCUmk” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+