×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
6. jūlijs, 2012
Drukāt

Krievijai jauna ekonomiskā pārstāvniecība

Darbu Latvijā sākusi Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātas goda pārstāvniecība, kuras mērķis ir veicināt Latvijas un Krievijas ekonomisko sadarbību.


 

No Latvijas puses pārstāvniecību vadīs LKS centrālās sabiedrības “Turība” valdes priekšsēdētājs Ivars Strautiņš, bet no Krievijas puses metalurģijas uzņēmuma “UGMK” ģenerāldirektora vietnieks Aleksandrs Rogožins. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Ārlietu departamenta vadītājs Sergejs Davidovs stāsta, ka pašlaik pārstāvniecībai ir goda statuss un tās darbību finansēs no “UGMK” līdzekļiem.

Palāta darbosies kā bezpeļņas organizācija, kurā padomus par abu valstu ekonomiku un likumdošanu varēs gūt abu valstu uzņēmēji. S. Davidovs uzsver, ka pagaidām palātas pārstāvniecībai nebūs biedru un tā ir atvērta visiem uzņēmējiem, kam nepieciešams atbalsts. Galvenais jautājums, ko iecerējusi risināt pārstāvniecība, ir ES un Krievijas sertifikācijas sistēmu pielāgošana, bet papildu projekts būs Latvijā ražotu pārtikas preču stendu “Rižskij dvorik” izplešanās veicināšana Krievijas lielveikalos. KTRP ir Krievijas uzņēmēju apvienība, un tās mērķis ir pārstāvēt un aizstāvēt Krievijas uzņēmēju intereses.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+