×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
19. marts, 2015
Drukāt

Krievijai noderīgais Jānis Ādamsons (44)

Adamsons_4

Jānis Ādamsons

Nacionālās apvienības (NA) Saeimas frakcijas deputāti vērsušies Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā ar aicinājumu izvērtēt Jāņa Ādamsona (“Saskaņa”) izteikumus Krievijas televīzijai, kur viņš kritizējis Latvijas ārpolitiku un NATO spēku klātbūtni Latvijā.

Svētdien Krievijas televīzijas sižetā par ASV bruņu tehnikas ierašanos Latvijā intervēts arī Ādamsons, kurš Latvijas politiķus nosaucis par Amerikai pieglaimīgiem krančiem. Viņš arī stāstījis, ka ASV karavīri nepakļaujas vietējām pavēlēm, tāpēc esot pat bīstami. Turklāt, ja viņi pastrādā kādu noziegumu, par to neatbild un pakļaujas tikai savai vadībai. Citiem medijiem Ādamsons paudis vēl radikālāku viedokli, apgalvojot, ka notikumus Ukrainā izraisījušas ASV un, tikai pateicoties Krievijas stingrajai rīcībai, Baltija nav ierauta karā. “Saskaņas” partijas un frakcijas līderi no Ādamsona izteikumiem norobežojas, bet, kā noprotams, arī nekādus paskaidrojumus viņam neprasīs.

NA frakcijas deputāti uzskata, ka šāda veida izteikumi būtiski pārkāpj vārda brīvības robežas – tie esot uzskatāmi par pretvalstiskiem, jo deputāts noniecinājis Latvijas partnerību NATO, apšauba valsts neatkarību un patstāvību ārpolitikas veidošanā.

“NATO militārā tehnika un sabiedroto karavīri Latvijā ir ieradušies pēc Latvijas valdības aicinājuma un pamatojoties uz alianses vienošanos. Tāpēc deputāta Ādamsona izteikumi, kas apšauba sabiedroto klātbūtni Latvijā, ir nepieņemami un uzskatāmi par pret­valstiskiem. Aizstāvēt savu valsti ir ikviena Latvijas iedzīvoja konstitucionālais pienākums, bet deputāta gadījumā tā ir dubultatbildība, jo, uzņemoties parlamentārieša pienākumus, deputāts ir solījis stiprināt Latvijas suverenitāti un aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, kā arī ievērot Latvijas Republikas Satversmi un likumus,” tā deputātu lēmumu vērsties Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā skaidro NA pārstāvis Jānis Dombrava.

Pats Ādamsons par viņa intervijas sacelto ažiotāžu un nacionāļu aktivitātēm tikai pasmīn: “Lai viņi palasa Saeimas sēžu stenogrammas. Visu, ko pateicu intervijā, esmu teicis arī no Saeimas tribīnes un esmu gatavs savus uzskatus aizstāvēt diskusijās. Es balstos tikai manā rīcībā esošajos faktos!” teica Ādamsons. Tomēr, lūgts nosaukt viņa rīcībā esošos faktus, ka ASV karavīri varētu radīt Latvijas apdraudējumu, Ādamsons atbildēja, ka esot “izgājis no varbūtības”. Viņš arī pauda nožēlu, ka pašreiz Latvijā, gluži kā padomju laikos, atšķirīgi viedokļi tiek uztverti kā kaut kas sodāms. “Mani šeit ievēlēja nevis ASV vai Eiropa, bet Latvijas tauta, lai es pārstāvētu tās intereses. Un Latvijas intereses ne vienmēr saskan ar ASV, Krievijas vai Eiropas Savienības interesēm!” teica deputāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (44)

 1. Bet viņam taču taisnība ! N.A.ko darīs ja notiks iebrukums? Paši pirmie pazudīs no Latvijas,viņu vidū nav neviena drosminieka.To esmu novērojis kā darbojās šie partijnieki mūsu pilsētā.

 2. Smiekli bez gala par šiem drosmīgiem purkšķiem kritizējot jūrnieku ! Kad Latvija ( nedod Dievs) būtu briesmās,skaidra lieta-tupētu jūs krūmos un skatītos,kā jūras vilki aizstāv latviešu tautu. Nu,luncināmies mēs jeņķu priekšā un drīz jau atkal šai sakarā padevīgi Vērmanītī latviešu patriotisks vīrietis mīlēsies ar tik pat patriotisku amerikanizējušos latviešu puikiņu…..Lielvaras vienmēr ir bijušas amorālas un asiņainas…kā viena…tā otra….

  • Vienotās Krievijas sadarbības partneris-haizivs būs īstenais karotājs un tēvzemes aizstāvis .Kak bi ņe tak.

 3. Nepatīt Ādamsons, bet principā viņam taisnība

 4. ASV armija Latvijā rada reālus draudus, jo Krievija atbilstosi reaģējot, pretnostatīs savus spēkus. Uz Nato bāzēm Latvijā tiks notēmētas raķetes, konflikta gadījumā krievi Latvijā karos ar amīšiem, bet cietēji būs Latvijas iedzīvotāji

 5. Bez komentāriem Atbildēt

  Latvijas nodevējs paliek Latvijas nodevējs-Ivans

 6. PAŠSAPROTAMI, KURAI VALSTIJ KARAVĪRS DEVIS ZVĒRESTU, TAI ARĪ VIŅŠ PALIEK UZTICĪGS!?? ĀDAMSONS TO DEVA KRIEVIJAI!

 7. Atbalstu Adamsonu visi rej ka suni jo nepatik taisnibajo neklanas ka parejie malacis,katram ir tiesibas izteikt savu viedokli vai vins deputats vai stradnieks .

 8. Adamsons no saakuma visus nogaana un tad zeelojas, ka vinam nelauj izteikties. Vai tas neizklausas pec treneeta demagoga jau pashaa saknee?

 9. Vinu vajag izsuti no valst uz sibiriju lai dzivo tur

 10. Vairākkārt esmu teikusi,ka Ādamsonam vajadzētu mazāk lietot degvīnu,bet,ja galīgi nevar bez tā iztikt,dzert to no degvīna glāzītēm,nevis no tējas glāzēm,jeb “graņonkām” vai ,vēl ļaunāk,no pudeles.Viņa kā attiecīgas opozīcijas partijas deputāta izteikumi var skanēt un tie arī bieži izskan Latvijā iekšējai ļietošanai’,tālab nevajag satraukties par demokrātijas apspiešanu.Bet tā muldēt Krievijas tv ir vistīrākā kaitniecība,par kuru būtu jāuzņemas atbildība.

 11. zVIEDRIEM ,POĻIEM…vISU PASTĀVĒŠANAS LAIKU KAUT KAM IR LAIZĪJUŠI ZĀBAKUS.tAS JAU IR GĒNOS…DIEMŽĒL.

 12. adamsonam ir liela pieredze pedofilu meklēšanā valdībā.Lavijā pedofilu jautājums patreiz ir aktuāls,tā kā vērtīgo pieredzi vajadzētu likt lietā.un vai vispār latvijai ir vjadzīga armija-nacistu apkarošanai ir spēcīga policija.

 13. Ko Ādamsons pateica nepareizi? Vrb tikai to,ka karš Ukrainā ir izdevīgs VISĀM valstīm-bankrotiem ! Pirmkārt jau ar to,ka novērš vnk tautas domas no ikdienas problēmām savā valstī. Pat Latvijai ir tas izdevīgi,jo mazāk dzird sava vēdera kurkstēšanu 😉

 14. Ādamsons nepateica neko jaunu, tikai atklāti papildināja Ušakova izteikumus Krievijas televīzijā “Dožģj.”

 15. Ādamsonam jāatbild. Partijai Saskaņa par to ir jāatbild. Jau Kaļužnija paziņojumi bija smagi liecinājumi par Saskaņu kā Kremļa projektu, nerunājot par valodu referendumu.
  Nekāda N.Ušakova un J.Urbanoviča atrunāšanās te neder. Pilna atbildība.

 16. Ādamsonam vajadzēja turpināt dienestu Krievijā.

 17. Vācam parakstus, deputāta Ādamsona aizstāvībai, kuram, labi zinot kolonijas administrācijas reakciju, pietika dūšas pateikt taisnību. #edvin #NAK

 18. PAR ŠĀDU RUNĀŠANU,DEPUTĀTAM BŪTU JĀATVADĀS NO SAEIMAS…

  • Par zelta tilta būvniecību,par lielveikala sagrūšanu un visa veida šmugulēm,lielai daļai mūsu neliešu būtu cietumā jāiet,ne pie Latvijas stūres jāsēž.Par Latvijas nolikšanu lielvalstīm par pameslu,vsp svina nagla pienāktos ! :@

 19. malacis Adamsons.

 20. Šim kangaram uzvārds nav Ādamsons, viņš padomju laikā to nomainīja no Jaunžeikars.

 21. Pie mums Latvijā ir tāda interesanta prakse (tradīcija). Tiek nosodīti visi tie, kuri kaut ko prokremlisku ir pateikuši. Bet tie, kuri kaut ko prokremlisku ir izdarījuši, tiek turēti cieņā un godā.
  Faktiski jau visa mūsu valdošā režīma politika ir antinacionāla. Un tāda tā ir bijusi visus šos gadus.

 22. Tāpēc sen jau būtu bijis atsevičķs likums, kas liedz mūsu Saeimā darboties čekistiem (esošiem un bijušiem). Ja patreizējās Saeimas nav spējīgas tādu likumu pieņemt, tad to jādara referenduma ceļā. Adamsons sen jau savu prātiņu ir nodzēris un pats neatšķir – kas un kam ir vajadzīgs. Viņš pat neatšķir kāda starpība – vai viņš runā Saeimā, diskusijās, vai uzstājās citas valsts priekšā. Vispār jākonstatē, ka S loma Latvijā vienmēr ir bijusi tikai destruktīva un graujoša, respektīvi, izšķirošā brīdī viņi vienmēr “mazgā rokas”: “sen jau ir teikuši”, “brīdinājuši” un tt. Piemērus no vietas varu nosaukt desmitiem. Vai ir vērts vispār uzturēt partijas, kas neatbild par savu biedru darbību un politisku nostāju? Vai mums ir vajadzīga tāda “viedokļu dažādība” kas apšauba Latvijas valsts pamatus?

 23. Baro kā gribi- uz Kremli skatās…

 24. Kurš ir valsts patriots un kurš ir valsts ienaidnieks parādās brīžos, kad valsts ir apdraudēta.

  • Kas Tev draud ? Dzivo mierigi, mazak klausies merkaku runas.Pasi sevi esat satracinajusi, Ar savam problemam jatiek gala pasiem, abramsi un vecie brunutransportieri, vis tas lai NATO buvetu jaunu tehniku prieks sevis, bet veco pardot vientiesisiem .

 25. Uh ka janis melo…

 26. DEPUTĀTA MANDĀTU!
  Par melīgas informācijas izplatīšanu pašmāju un ārvalstu medijos.
  par nelojālu attieksmi pret savu valsti.
  par tīšu naida kurināšanu jau tā saspīlētā situācijā pasaulē.

  ja deputāti tā atļaujas uzvesties, tad nav skaidrs, KĀPĒC TĀDI ATRODAS SAEIMĀ. Kādu patriotismu var audzināt jaunatnē, ja deputāts atļaujas brīvi un nesodīti, bez pierādītiem faktiem šādi runāt intervijās.

 27. komunstu suka,aizveries! Atbildēt

  man sovakar liedz espeeju komenteet Latvijas komunista noseveja janciisa aadamsona komentaarus! Esmu,busu vienmeer Lat vijas patriots.Adamson,komunjaga,beidz laiziit putinam dirsu! Tevi nosaus kaa dzimtenenes nodeveeju,saatana iemiesojum!

Draugiem Facebook Twitter Google+