×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. decembris, 2016
Drukāt

Krievijas ĀM pārstāve noliedz, ka Lavrovs būtu nosaucis žurnālistus par “debīliķiem” (4)

AFP/LETAAFP/LETA

Pretēji medijos izskenējušajiem pieņēmumiem Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs nav, šonedēļ uzturoties Vācijā, ziņu aģentūras “Reuters” žurnālistus nodēvējis par “debīliķiem”, piektdien skaidroja Krievijas Ārlietu ministrijas (ĀM) pārstāve Marija Zaharova.

Lavrovs tiešām esot vērsies pie operatoriem, kas viņu Hamburgā filmējuši pirms tikšanās ar Vācijas ārlietu ministru Franku Valteru Šteinmeieru, vaicājot par viņu darbību mērķi, medijam RBC skaidroja amatpersona.

Atbilstoši Zaharovas teiktajam, viņa ir redzējusi incidenta video, bet tajā Lavrovs “nevienu nekādi nenosauca”.

“[Lavrovs] vaicāja operatoram, kuram bija ieslēgta kamera, ko viņš grib. Operators neko neteica un turpināja filmēt, ministrs gāja tālāk savu ceļu un neko neteica,” skaidroja Zaharova.

Incidenta video tīmekļa vietnē “YouTube” ievietojis Ukrainas telekanāls “Hromadske.TV”.
Videoierakstā Lavrovs redzams, skatāmies kamerā un vaicājam: “Ko jūs gribat?”

Tad viņš pagriežas un dodas uz apspriežu telpu. Šajā brīdī ierakstā dzirdams vārdam “debīliķi” līdzīgs vārds. Tiesa gan, nav skaidrs, kas to izrunā.

Līdzīgās likstas Lavrovu piemeklējušas arī agrāk. Tā 2015.gada augustā Lavrovs Saūda Arābijā preses konferences gaitā pie ieslēgta mikrofona bija dzirdams sakām vārdu “debīliķi” un vēl kādu krievu lamuvārdu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Krievam jau visi ir debiļiķi, kas nepiekrīt viņam. Jo viņš taču tik pareizi visu izdomājis. Tam žurnalistam pie kameras bija piestiprināts mikrofons un tas viss nopēlēts uz Lavrovu, kas cits to varēja pateikt? Lavrovs ir profesionāls diplomāts un tas ir viņa pienākums uzvesties tā, lai nerastos aizdomas.

  2. Zināms, ka Krievijas amatpersonas ir visa NOLIEGŠANAS MEISTARES! Nekas nav jauns. Noliedz pat tad, kad fakti ir ACĪM REDZAMI UN NENOLIEDZAMI!

  3. nebūtu stipri nepareizi teikts Atbildēt

    Daļa žurnaļugānu tādi, tiešām, ari ir.

Draugiem Facebook Twitter Google+