×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
30. oktobris, 2015
Drukāt

Krievijas apgabalā aizliedz svinēt Helovīna svētkus (5)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Arhangeļskas apgabalā Krievijā vietējās varasiestādes šogad aizliegušas svinēt Helovīna svētkus. Amatpersonu paziņojumā teikts, ka Helovīna svētki nav savienojami ar tradicionālajām krievu vērtībām un atstāj negatīvu ietekmi uz bērnu nenobriedušajiem prātiem, raksta “The Telegraph”.

Katru gadu, tuvojoties Helovīna svētkiem, Krievijā tiek aktualizēts jautājums par to aizliegšanu. Krievijas amatpersonas pret spocīgajām ballītēm aizvien izturas noraidoši, apgalvojot, ka tajās notiek raganu orģijas un nāves kulta propaganda. Atsevišķi politiķi aicinājuši valdību aizliegt Helovīna svinības. Varasiestādes gan nekādas direktīvas nav izplatījušas, tomēr daudzas skolas ievēros ieteikumu nesvinēt šos svētkus. Krievijas prezidenta Vladimira Putina pārstāvis Dmitrijs Peskovs norāda, ka jautājums par Helovīna svētku aizliegšanu pagaidām nav Kremļa dienaskārtībā, bet piekrīt, ka šos svētkus Krievijā nevajadzētu svinēt. Helovīna svētkus aicinājusi aizliegt arī Krievijas pareizticīgā baznīca.

Lai krievu bērnus pasargātu no “bīstamās un morāli sabojātās ASV kultūras ietekmes”, pirms diviem gadiem Helovīna svinības aizliedza arī visās Omskas reģiona skolās. Helovīna svinības atstāj negatīvas sekas bērnos, to misticisma un nāves kulta propagandas dēļ, skaidroja Omskas amatpersonas. Amatpersonas arī aicinājušas rotaļlietu veikalos aizliegt tirgot monstru un zombiju kostīmus.

Krievijā šos svētkus neoficiāli sāka svinēt pēc Padomju Savienības sabrukuma.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Aprobežotības kalnagals. Tad jau vispār da jebko jāaizliedz. Multenes, uzlīmes, tē kreklu bildes, kokakolu, kožļenes.

  2. Pilnīgi pareizi komentāri!!! Mums pašiem ir savi, daudz labāki, svētki – ķekatas!

  3. Helovīns vajadzīgs rejiem – lai svin !
    Kāpēc ar to uzbāzties citiem ?

  4. Pie mums ari vajadzētu aizliegt!

  5. pareizs lemums.nav ko propogandet satanismu.dzive bez ta visa jau ta ir briesmiga un gruta.

Draugiem Facebook Twitter Google+