×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
8. septembris, 2017
Drukāt

Krievijas budžetā nav naudas Ļeņina apbedīšanai (9)

Foto - Rianovosti/LetaFoto - Rianovosti/Leta

Krievijas valdība nolēmusi neatbalstīt labojumus likumprojektā “Par apbedīšanām un bērēm”, kuros cita starpā norādīts, ka beidzot iznesams no mauzoleja un apbedāms arī PSRS dibinātājs un lielinieku vadonis Vladimirs Iļjičs Ļeņins, ziņo aģentūra “RIA Novosti”.

Valdības slēdzienā teikts, ka tāda iniciatīva noraidāma, jo prasītu no valsts budžeta papildu izdevumus, bet priekšlikumā nav uzrādīts, no kurienes ņemt finansējumu. Labojumus likumprojektā šī gada aprīlī ierosināja Krievijas Valsts domē pārstāvētās Vladimira Žirinovska Liberāldemokrātiskās partijas deputāti un sākotnēji tos atbalstīja arī valdošā partija “Vienotā Krievija”, tomēr vēlāk pēdējā savu atbalstu atsauca. Liberāldemokrātu skatījumā, kur, kad un kā pārapbedīt Ļeņinu izlemtu īpaša starpresoru komisija. Sabiedriskās domas aptaujas Krievijā uzrāda, ka “proletariāta vadoņa” mūmijas nodošanu zemei atbalstītu 60% valsts iedzīvotāju, tomēr tiek arī atzīts, ka jautājums mūsdienu Krievijā joprojām ir ļoti delikāts. Krasi pret iznešanu no mauzoleja uzstājas komunisti. Tāpat Krievijas prezidents Vladimirs Putins izteicies noraidoši kā par Ļeņina apbedīšanu, tā arī par vairāk nekā 400 pie Kremļa sienas apbedīto padomju karavadoņu, kompartijas dižvīru un citu ievērojamu personību mirstīgo atlieku apglabāšanu citur. Krievijas pareizticīgās baznīcas vadības attieksme pret šo lietu ir neskaidra, te atbalstot pārapbedīšanu, te atkal to noraidot.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Un uzturēšanai pietiek. Ļoti ticami

  2. Tas izklausās no tās pašas sērijas, kā amerikāņiem nav naudas, lai slēgtu Gvantanamo cietumu Kubā, un tas turpina darboties!

  3. TUR NEKAS NO TA CILVEKEDAJA NAV PALICIS PARI,PANEM UN IZMET KONTEINERI.TADI MUDZI CILVEKU ATMINAS NEPALIEK.VECAS MATES VARES BAIDIT BERNUS”ATNAKS VOLODJA LENINS UN TEVI APEDIS”.

  4. Idiotu valsts.Učiteļa “Matilde”lūk esot ņirgāšanās par cara Nikolaja piemiņu,bet cara slepkavas mūmija pilsētas centrā ,gandrīz vai svētvieta.

  5. Miruša cilvēka ķermenis ir jāapbedī ,, stulbums kautkāds

  6. ir risinājums, krieviem jāsametās pa rublim, sanāktu ap 144 ļimoniem (pēc iedzīvotāju skaita), sanāktu ne tikai mūmiju aizvākt, bet arī teritoriju notīrīt

  7. Tak būtu uzlikuši bomžiem pāris trīslitrenes spirtika un šamējie ne tikai Ļeņinu, bet arī Mauzoleju aizstieptu pa daļām uz tuvāko izgāztuvi. Neticu, ka Putlers visu naudu notērējis karam, un spirtikam bomžiem naudas vairs nav !

  8. NABADZIGIE VERGI!

  9. KLAUNU VALSTS! TERORISTI SAVEJOS NEAIZTIEK! Lenoons tads pats savas tautas iznicinatajs kaa putlers!

Draugiem Facebook Twitter Google+