×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. oktobris, 2012
Drukāt

Krievijas ciemats grib pasludināt neatkarību

Foto - ekrānšāviņš no euronews.comFoto - ekrānšāviņš no euronews.com

Netālu no Krievijas galvaspilsētas Maskavas esošā ciemata iedzīvotāji grasās pasludināt neatkarību no Krievijas, jo par spīti vietējo iebildēm caur ciemu izbūvēta maksas šoseja, informē raidsabiedrība “Euronews”.

Šoseja izbūvēta, neskatoties uz to, ka vietējā referendumā 95 procenti Šķebancevas ciema iedzīvotāji nobalsoja pret šādu ieceri. Tas vietējos pamudinājis sākt kampaņu, kuras ietvaros piecdesmit kilometrus no Maskavas esošais ciems mēģinās pasludināt neatkarību no Krievijas un pievienoties Eiropas Savienībai, ziņo raidsabiedrība. “Tagad pārliecināmies, ka Krievijas varas centrs neievēro vietējo iedzīvotāju un etnisko grupu intereses,” sacījis Šķebancevas ciema iedzīvotājs Jevgēņijs Arhipovs. “Tāpēc esam pieņēmuši lēmumu izmainīt Domodedovas apgabala tiesisko statusu, un sākt procedūras, lai izveidot Krievijas Demokrātisko Republiku, kura integrēsies Eiropas kopienā, iestāsies ES un kļūs daļa no Eiropas.”

“Euronews” gan secina, ka diezin vai Krievijas amatpersonas apstiprinās ciema neatkarības prasību. Domodedovas apgabalā atrodas viena no Krievijas lielākajām lidostām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+