×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
5. jūnijs, 2016
Drukāt

Krievijas deputāts: Izvietojot spēkus Austrumeiropā, NATO gatavojas globālam triecienam Krievijai (31)

Foto-LETAFoto-LETA

Izvietojot spēkus Austrumeiropā, NATO gatavo placdarmu globālam triecienam Krievijai, intervijā aģentūrai “Interfax” paziņojis Krievijas parlamenta augšpalātas Federācijas padomes Aizsardzības un drošības komitejas priekšsēdētājs Francs Klincevičs.

“Viņiem ir daudz nopietnu plānu tā dēvētās globālā trieciena koncepcijas ietvaros. NATO “paceļ” mūsu vecās padomju bāzes Baltijā, Rumānijā, Polijā, izvieto tur cilvēkus,” sacīja Klincevičs.

Viņš teica, ka NATO militārpersonu skaits šajās valstīs ir palielinājies 19 reizes. Absolūtos skaitļos tas varbūt nav pārāk daudz un draudi Krievijai nav lieli, norādīja senators. “Taču, pēc būtības, tiek gatavots placdarms, kur var izvietot aprīkojumu un sagatavot vietas lielu plānu realizācijai,” piebilda Klincevičs.

Viņš sacīja, ka Krievijas bruņoto spēku ģenerālštābs seko situācijai saistībā ar NATO aktivitātēm Krievijas robežas tuvumā.

“Protams, mēs pārmērķēsim [kaujas līdzekļus], virzīsim [karaspēku], ņemot vērā to, kā attīstās NATO aktivitāte. Un, protams, tas vispirms draud valstīm, kur atrodas pretraķešu aizsardzības sistēmas. Mēs to neslēpjam,” sacīja Krievijas parlamenta augšpalātas deputāts.

Viņš piebilda, ka pašlaik Krievijai nevajadzētu īpaši satraukties saistībā ar NATO rīcību Krievijas robežas tuvumā. “Jā, viņi aktivizējas, turklāt vairāk saspīlējot situāciju, mēģinot parādīt, ka Krievijai ir kaut kādi agresīvi nolūki,” teica Klincevičs.

Komentējot Polijas aizsardzības ministra Antonija Macereviča nesen sacīto, ka NATO bataljons, kura izvietošana gaidāma Polijā, spēs atturēt Krievijas agresiju, Klincevičs teica: “No veseli domājoša cilvēka redzes viedokļa šis ministrs vispār nesaprot, kas ir mūsdienu karš, līdzekļi un ko var izdarīt viens bataljons.”

Pievienot komentāru

Komentāri (31)

 1. Klincevič taču nāk no palātas !1992 gadā krievu ģenerālis jau minēja spārnoto frāzi ”ar 1 desanta bataljonu ieņemšu Grozniju” ,Krievijas valdība noticēja ! tālāk jau nācās veikt armijas mobilizāciju un nosūtīt 200.000 karēvjus laitiktu galā ar 1000-1500 nīgriem čečenu kaujiniekiem ! Krievija abos 1 un 2 Čečenijas karos piedzīvojot kapitulēciju !Šodien maksājot kara REPARĀCIJAS Uzvarētājam -1-2 Miljards RUR mēnesī ( 15-30milj.$/mēnesī ) te nau ieskaitīti drošibas maksājumi kuri slēpjas IEM struktūrā. Tiek finansēta 20;000 čečenu privātā galma armija, 1500$/mēn(30milj$/mēn)= Veicamo REPARĀCIJU apjoms Čečenijai ir 1,2-2 Miljardi $/gadā ! 2016 ,06 = 128.Miljardi RUR.

  • Krievijas Reparāciju apjoms 3 Miljardi RUR/$-ekvivalenta /nedēļā !Čečenu kaujinieki Ukrainā saņem samaksu $ ne RUR kā krievu algotņi ! Tā ir liela kvalitātes atšķirība ,pirmie saņem cietu ekvivalentu bet otrie tikai to kas paliek pēc inflācijas ! Solītais un Saņemtais !

  • krievu ģenerālis jau minēja spārnoto frāzi ”ar 1 desanta bataljonu ieņemšu Grozniju”
   …………………
   Vai Tu vel atceries, planpratin, kurs naca klaja ar ne mazak sparnotu frazi: “kaut pastalinas, bet uz brivu Latviju?”
   Vairak, ka ¼ gadsimta ir pagajis kops tiem laikiem, bet kur jus esiet tikusi? Jauku dienu!

 2. Ой, вы бы свои собственные мозги проверили для начала. У вас то с головой всё ли в порядке то.

 3. Ko tas Krievijas deputātelis pīpē….? un kāpēc sapīpējies lien tribīnē ar savu gaf gaf…?

  • Интереснее, что курите именно вы? Имеено вы гавкаете вместо комментирования.
   Голубчик, прекратите вы уже воровать чужие ники. Воровать чужие ники нехорошо!

   • Atvainojiet, cien. grafista kungs, bet vai tad Latvijā nebija georga lentīšu nēsāšanas uzliesmojums, tieši tāds pats, kā Ukrainas dienvidu nu jau okupētajos apgabalos? Vispirms lentītes, tad okupācija un ne jau tradicionāla, bet maskēta, kā Krimā. Tad, atvainojiet, kungs, ja bailes latviešos ir pāraugušas reālas militārās palīdzības prasīšanā sabiedrotajiem.
    Jums vajadzētu labāk iepazīties ar latviešu folkloru, kur ir kaut kas arī par līdzīgām situācijām, lai cik tas dīvaini jums neliktos: “Pilna Māras istabiņa sīku, mazu šūpulīšu, kad es vienu kustināju, citi līdzi kustējās”.

    • Так вы ленточек боитесь. А почему не людей, которые их носят? А может надо основательно задуматься над причиной, по которой люди стали их одевать? Вы 26 лет строите государство, в котором нам место не предусмотрено. А потом наивно удивляетесь, а почему это общество такое несплочённое. Да вот потому. Живите вы спокойно, никому вы не нужны.

 4. Grūti Francam: i maizīte jāpelna, i patriotisms jārāda, bet literāta dotību maz.

 5. Nav vajadzigi NATo jusu vatniku utis moskalijaa.Ko tur njemt? vova juuk prata,tas ir tochna,vieniga diagnoze pljuutkinam.Gatavo placdarmu…Beidziet karot Ukrainaa nolaapita suga! Kas juus aiztiek?

 6. muļķības.Lai saprastu,kas notiek vajag izprast auksto karu.Latviešu valodā ir vārds pretstāve.Iepriekšējā pretstāve turpinājās nepilnus 46 gadus līdz kamēr Padomija neizturēja stāvēšanu.

  • Lai saprastu,kas notiek
   ………….
   Drosi vien, ka stradajiet par frizieri, barmeni vai taksometra soferi, jo tie jau vienmer prot visu izskaidrot un, protams, vislabak zin, ka ir japarvalda valsts?!

 7. Tas Komunists murgo! Viņš ir jāieslodza Psihiatriskā slimnīcā! Mums nav vajadzīga krievu zeme! Un arī ne Amerikāņiem! Un neviens, ne plāno, ne sapņo uzbrukt Krievijai! Mums neko nevajag no jūsu zemes. Starpvalstu apgādē, mēs pirktu dabas gāzi! Tākā jebkāda Krievijas iekarošana Mums nevienam nav vajadzīga! Un tādus deputātus un politiķus, kuri melo, izdomā absurdu, vajag padzīt no politikas, lemšanas, balsošanas! Viņi ir tie kuri izdomā murgus!

  • Tas Komunists murgo! Viņš ir jāieslodza Psihiatriskā slimnīcā! Mums nav vajadzīga krievu zeme! Un arī ne Amerikāņiem
   ……………………
   Ka tad Tu, planpratin, vari zinat, ko tiem amerikaniem vajag?! Tev drosi vien ir sarkanais telefons ar Balto namu, vai ne?

 8. Būtu jau labi, ja NATO tiešām gribetu krievu valdību norakt, bet izskatās ka tikai piesardzība, jo ej nu sazinu kurā prīdī tie ps ihie līdīs uz šo pusi.

  • labi, ja NATO tiešām gribetu krievu valdību norakt, bet
   …………………..
   Ja, bet vieniga nelaime, ka latviesi stav parak tuvu tas bedres malai, kur tos krievus raks…

 9. Nebūtu jau slikti, ja NATO tiešām gribētu krievus norakt, bet man aizdoma ka vecais paranoiķis tikai tukši muld.

 10. Smieklīgi! NATO ar diviem tankiem uzbruks Krievijai!

 11. Baltija ir ideala vieta, kur paspelet karinu, turklat seit dzivojosas tautas vienmer ir bijusas gatavas nolikt savas (atvainojos) dullas galvas karojot zem svesiem karogiem! Ar ko musu paaudze sliktaka par sarkanajiem strelkiem vai legionariem?!

  • Redz vajag zināt vēsturi nevis trollināt ! Strēlnieki ( krievijas propagandā-sarkanie)neatkarīgi kurā frontes pusē atradās , vēsturiski apzinoties vai nē cīnijās par LATVIJAS ideju un tātad INTERESĒM.Rezultātā dzima LATVIJAs valsts un daudzi no streļķiem atgriezās mājās. Leģionāri ,vai tie cīnijās par LIELVĀCIJAS ideju ? Nē ! Militārie kaujas formējumi radās tikai pēc Vācu armijas zaudējumiem un Latvijā veiktās mobilizācijas. Kapeic cīnijās pret Krieviju ?Tapeic ka labi iepazina 1940 gadā Krievijas melus un durkļu nestās asinis ,līdzīgi kā 1939 gadā -Somija, 1940 gadā- Polija. Vai latviešu Leģiona-15.19 div.cīnītos pret ASV,Lielbritānijas,Austrālijas,Jaunzelandes desantu Kurzemē ? Nē ! Tapeicka pret Brīvības vērtībām necīnas tās pieņem kā dāvanu ! Krievija savā vēsturē nekad nau bijusi BRĪVU cilvēku sabiedrība ,Nekad ! Kā var vergi nest BRĪVĪBAS vērtības ?

   • Strēlnieki (krievijas propagandā-sarkanie) neatkarīgi kurā frontes pusē atradās, vēsturiski apzinoties vai nē cīnijās par LATVIJAS ideju
    ……………………………
    Islama valsts teroristi, kuri “neticigajiem” griez nost galvas, ari doma, ka cinas par svetu lietu – mulku jau nekad nav trucis!

  • Laikam jau krievi nekad nav karojuši svešās armijās…Vismaz Vlasova armijas nemaz nav bijis.

   • Laikam jau krievi nekad nav karojuši svešās armijās
    ………………..
    .. par krieviem, jo trakakais ir tas, ka latviesi ir karojusi tikai svesas armijas…

 12. Sava amata pēc viņš neko citu arī nevar teikt, lai nepaliktu bez darba, bet īstenībā… Kam gan tādi vajadzīgi.

 13. Viņš citē Imantu Kalniņu, vai?

Draugiem Facebook Twitter Google+