×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
14. augusts, 2015
Drukāt

Krievijas flote manevros Baltijas jūrā notiek desanta operāciju mācības

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Vairāk nekā desmit Krievijas Baltijas karaflotes kuģu manevros Baltijas jūrā un Kaļiņingradas apgabalā notiek desanta izsēdināšanas operācijas mācības, piektdien pavēstīja flotes oficiālais pārstāvis Andrejs Bezpalijs.

“Mācību jūras daļā, kas notiks flotes kaujas sagatavošanas poligonos Baltijas jūrā, tiks iesaistīti vairāk nekā desmit virsūdens kuģu, kuteru un apgādes kuģu,” sacīja pārstāvis.

Flotes jūras poligonos kuģi veiks artilērijas un torpēdu šāvienus pa jūras, gaisa un krasta mērķiem, tiks pārbaudīta gatavība veikt zemūdens kaujas un īstenot pretgaisa aizsardzību.

Traleri un mazie pretzemūdeņu kuģi atstrādās ūdens rajona apsardzes un aizsargāšanas uzdevumus. Intensīvi tiks iesaistīta Baltijas flotes pretzemūdeņu aviācija.

Galvenā kaujas spēju sagatavošanas fāze būs jūras desanta izsēšanās neaprīkotā krastā Kaļiņingradas apgabala Hmeļevkas poligonā, kas ir ieplānota piektdien.
Mācībās piedalās vairāk nekā 500 karavīru un aptuveni 40 krasta karaspēka kaujas tehnikas vienības.

“336.gvardes brigādes jūras kājnieku vienībām ar kuģu trieciengrupas uguns atbalstu būs jāizsēžas no jūras neaprīkotā krastā un jāieņem placdarms uzbrukuma attīstīšanai,” sacīja Bezpalijs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+