×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
8. februāris, 2012
Drukāt

Krievijas hakeri publiskojuši “Naši” līderu saraksti

nasi

Krievijas hakeri publiskojuši Kremlim lojālo Krievijas jauniešu politisko organizāciju elektronisko saraksti, kurā redzams, kā no Maskavas koordinētas un finansētas krievvalodīgo akcijas pie Tallinas “Bronzas kareivja” pieminekļa, vēsta Igaunijas laikraksts “Postimees”.

Hakeru grupējuma “Anonymous v Rossiji” publiskojis “Rosmolodjož” līdera Vasīlija Jakemenko, jauniešu organizācijas “Naši” preses sekretāres Kristīnes Potupčikas, kā arī augsti stāvoša “Naši” pārstāvja Aleksandra Gagijeva saraksti, kas rada priekšstatu par to, kā organizētas akcijas pie “Bronzas kareivja” pieminekļa tā demontēšanas laikā Tallinā.

Jakemenko sūtīto vēstuļu autori sīki atskaitās finansējuma sadali, kā arī stāsta par brīvprātīgo pieminekļa “sargu” vervēšanu dažādās Krievijas pilsētās. “Naši” līderu sarakste arī liecina, ka virkne Krievijā populāru blogotāju saņem no jauniešu organizācijas naudu par Kremlim labvēlīgām publikācijām. Kā paziņoja “Anonymous v Rossiji”, viņu rīcībā ir arī citu Krievijas varas iestādēm pietuvinātu personu sarakste, kas tiks publiskota.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+