Sports
Futbols

Krievijas izlases bijušie futbolisti piekauj cilvēkus0


Aleksandrs Kokorins
Aleksandrs Kokorins
Foto: AFP/Scanpix

Pazīstamie Krievijas futbolisti Aleksandrs Kokorins un Pāvels Mamajevs Maskavā iesaistījušies kautiņos, kā rezultātā cietuši divi cilvēki.

Pirmdien no rīta Sanktpēterburgas “Zeņit” uzbrucējs Kokorins un “Krasnodar” pussargs Mamajevs kopā ar draugiem pēc striptīza kluba apmeklējuma sāka spārdīt stāvvietā novietotās automašīnas, par ko saņēma aizrādījumu.

Futbolisti piezīmi izteikušo personu izvilka no viņa mašīnas, nogāza zemē un spārdīja kājām, pārsitot galvu. Vēlāk cietušo – “Pirmā kanāla” programmu vadītājas Olgas Ušakovas šoferi – nogādāja reanimācijā, kur konstatēts smadzeņu satricinājums.

Tiesa, bravūrīgajai grupai ar vienu incidentu nepietika un pāris stundas vēlāk viņi iesaistījās citā kautiņā. Futbolisti ar draugiem skaļi uzvedās kādā no Maskavas kafejnīcām, saņemdami personāla un apmeklētāju aizrādījumus.

Tā rezultātā viņi izraisīja vēl vienu kautiņu, kurā Kokorins ar krēslu pa galvu iesita Denisam Pakam, kurš ir Krievijas Rūpniecības ministrijas ierēdnis. Tāpat kautiņā cieta zinātniskā centra “Nami” ģenerāldirektors Sergejs Gaisins.

“Krasnodar” klubs jau paziņojis, ka Mamajevs uz laiku tiks atstādināts no pirmās komandas treniņiem un saņems bargu naudas sodu. Tāpat tiek izskatīta iespēja, kā pēc iespējas ātrāk lauzt līgumu ar futbolistu.

Savukārt “Zeņit” paziņoja, ka gaida tiesībsargājošo iestāžu lēmumu, līdz ar to pagaidām nekādi soda mēri netiek pieņemti.

Nosodījumu futbolistu huligāniskajai rīcībai paudusi arī Krievijas futbola premjerlīga.

“Šī rīcība met ēnu ne tikai uz “Zeņit’ un “Krasnodar” klubiem, bet arī Krievijas futbolu kopumā. Uzskatām, ka vainīgajiem jāsaņem pats bargākais iespējamais sods. Huligāniem nav vietas futbolā,” teikts premjerlīgas paziņojumā.

Tikmēr futbolistu un treneru arodbiedrības vadītājs Nikolajs Gramatikovs paziņoja, ka šajā lietā, visticamāk, nepiedalīsies futbolistu aizstāvībā, jo incidenta raksturs nebija saistīts ar futbolu.

Abi futbolisti kritikas krustugunīs nonāca arī pirms diviem gadiem, kad pēc Krievijas izlases bālā snieguma Eiropas čempionātā abi krāšņi uzdzīvoja kādā no Monako naktsklubiem.

Pašlaik 27 gadus vecais Kokorins Krievijas izlasē aizvadījis 48 spēles, kurās guvis 12 vārtus, kamēr 30 gadus vecajam Mamajevam valstsvienībā ir 15 mači.

LA.lv