×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
18. maijs, 2015
Drukāt

Krievijas izlasi mājās nesagaida neviens līdzjutējs (5)

foto: AFP/LETAfoto: AFP/LETA

Krievijas hokeja izlasi, atgriežoties mājās no pasaules čempionāta, lidostā Maskavā nav sagaidījis neviens līdzjutējs, vēsta Krievijas mediji.

Krievijas hokejisti pasaules čempionāta finālā svētdien ar 1:6 kapitulēja Kanādas priekšā. Lai arī par komandas atgriešanos pirmdienas rītā informācija bija publiski pieejama, lidostā to nav sagaidījis neviens līdzjutējs. Tiesa, tiek ziņots, ka piekļūt hokejistiem tāpat nebūtu izdevies, jo viņi izmantoja slēgto termināli, kurā var iekļūt tikai ar īpašām atļaujām.

Kā zināms, Krievijas izlasi vada Oļegs Znaroks, bet viņam asistē Harijs Vītoliņš. Pirms gada krievi kļuva par pasaules čempioniem.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Viss tas jau ir bijis un vēl trakāk. 1952. gads – Olimpiskās spēles Helsinkos. PSRS futbola izlase, kas pārsvarā komplektēta no ACSK priekšgājējkomandas – Armijas Centrālā Sporta Nama komandas, olimpiskajā turnīrā zaudē Dienvidslāvijai, ar ko PSRS tolaik ir naidīgas attiecības, jo šī valsts negrib būt padomju satelīts. Seko sporta komitejas 18. augusta pavēle Nr. 739 par to, ka zaudējums Dienvidslāvijas izlasei ir “sagādājis nopietnu zaudējumu padomju sporta un padomju valsts prestižam”. Spēcīgākā padomju futbola komanda tiek izformēta un nākošos gados čempionātā startē dažādas armijas komandas. Tikai, kad Staļina kults tiek nosodīts, Armijas komandu atjauno, bet tā vairs nekad nav tādu slavu negūst.

  2. …. Znarokam un Vitolinam driz sanaks meklet jaunas darba vietas … ar pasreizejas agresijas kaiti un parakuma apzinu slimosais Kremlis savu maksligi uzpusto varas burbuli nevar uzturet ar zaudejumu vienlga kada eksistences sfera …

  3. Tas viņiem vienīgais ar ko izcelties – asiņainā vēsture. Staigā savās strīpainajās pufaikās ar sēru lentītēm apkārušies.

  4. Komanda pārkāpa svēto principu “krievi nepadodas” ,tāpēc savās mājās viņus negodinās,jo padevās,neizpildīja doto uzdevumu.Berijas laikos čeka vēl atrastu ,kam nomaukt nagus.

  5. Nesagaidīja, tātad fašisti. Bet ja nopietni, “lūzeri” tai absolūtajai ideoloģijai neiederas. Vispār jau Krievijas izlase spēlēja haotiski, bet labi.

Draugiem Facebook Twitter Google+