×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
3. jūnijs, 2015
Drukāt

Krievijas “kazaki” dodas “iekarot” Berlīni (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pēc krievu motociklistu bandas “Nakts vilki” provokācijas maijā, kas radīja satraukumu vācu medijos, kārtējam “uzvaras gājienam” uz Eiropu savīkšījušies tā dēvētie kazaki, kas iecerējuši atkārtot padomju kavalēristu ceļu Otrā pasaules kara laikā.

Kazaku vienība no Maskavas izjāja svētdien un ieplānojusi Berlīni sasniegt 22. jūlijā, pavēstījis pasākuma rīkotājs. Iecerētais kazaku maršruts ved caur Baltkrieviju un Poliju. Avīze “Bild” šīs ziņas komentējusi pagaidām atturīgi: “Pēc rokeriem nāk jātnieki.” Tomēr vācu medijiem nav īsti skaidrs, kāpēc tā dēvētie kazaki iedomājušies atkārtoti veikt padomju kavalēristu maršrutu, norādot, ka pēc nežēlīgajām represijām un terora, ko kazakiem nācās pieredzēt pēc boļševiku apvērsuma, daudzi no viņiem Otrā pasaules kara laikā cīnījušies nacistiskās Vācijas pusē. Kazaki, kas pēc kara krita Rietumu sabiedroto rokās, tika izdoti PSRS, kur liela daļa no viņiem tika noslepkavoti vai, labākajā gadījumā, nonāca boļševiku koncentrācijas nometnēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Arī šajā gadījumā pierādās krievu veiksmīgā nozombēšana. Ne jau mums vajadzīgs neatkarīgs krieviski raidošs TV, bet viņiem.
    Taču robežām tādiem idiotiem, protams, jābūt slēgtām!

  2. don’t understand ! Atbildēt

    Vai tad ES robežu vairs nav ??!!

Draugiem Facebook Twitter Google+