×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
11. janvāris, 2013
Drukāt

Krievijas Komunistiskā partija grib savās rindās redzēt Depardjē

Foto - AFPFoto - AFP

Slavenais franču aktieris Žerārs Depardjē, kurš nesen ieguvis Krievijas pilsonību, saņēmis uzaicinājumu pievienoties Krievijas Komunistiskajai partijai, apliecināja partijas Maskavas komitejas vadītājs Valērijs Raškins.

 

“Šodien es nosūtīju Depardjē oficiālu vēstuli, piedāvājot viņam iestāties Krievijas Federācijas Komunistiskajā partijā,” skaidroja politiķis. Tā kā Depardjē ir Krievijas pase, viņš var kļūt par pilntiesīgu Krievijas kompartijas biedru.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pagājušajā nedēļā parakstīja dekrētu, ar kuru Depardjē tiek piešķirta Krievijas pavalstniecība un tiesības maksāt salīdzinoši nelielo 13 procentu ienākumu nodokli. Kremlis pavēstīja, ka Depardjē pilsonība piešķirta par “viņa ieguldījumu Krievijas kultūrā un kinomākslā”. Depardjē pagājušajā nedēļas nogalē Sočos tikās ar Putinu un saņēma Krievijas pasi, kā arī devās uz Mordviju, kur oficiāli tika reģistrēta viņa dzīvesvieta. Aktierim arī esot piedāvāts Mordvijas kultūras ministra amats, tomēr no šī goda viņš atteicies.

Depardjē pagājušā gada nogalē paziņoja, ka atsakās no Francijas pases, jo viņu esot dziļi aizvainojuši premjerministra Žana Marka Ero pārmetumi saistībā ar došanos “nodokļu trimdā” uz Beļģiju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+