×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
14. septembris, 2016
Drukāt

Krievijas korupcijas apkarotāja ģimenes kontos atrod vēl 300 miljonus eiro (4)

miljoni_stock

Izmeklētāji atraduši vēl 300 miljonus eiro Šveices banku kontos, kas pieder arestētā Krievijas Iekšlietu ministrijas Ekonomiskās drošības un korupcijas apkarošanas galvenās pārvaldes priekšnieka vietnieka pulkveža Dmitrija Zaharčenko tēvam, vēsta aģentūra “Rosbalt”.

Kā ziņots, korupcijas apkarotāja Zaharčenko dzīvoklī pagājušajā nedēļā tika atrasti 123 miljoni ASV dolāru skaidrā naudā. Viņam izvirzītas apsūdzības par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

Kā vēsta “Rosbalt”, atsaucoties uz avotiem tiesībsargājošās iestādēs, Federālā drošības dienesta (FDD) rīcībā nonākuši dokumenti par ārzonas firmu kontiem, kas pieder Zaharčenko tēvam.

“Pavisam atrasti seši šādi konti, lielākoties “Rothschild Bank” un “Dresdner Bank” Ženēvas nodaļā, katrā no tiem atrodas summas no 45 līdz 47 miljoniem eiro. Pavisam aptuveni 300 miljoni eiro,” pavēstīja avots.

Pēc viņa teiktā, summas Šveices kontos ir “kolosālas”, notiek naudas izcelsmes noskaidrošana. “Saprotams, ka runa nav tikai par “Nota-Bank” līdzekļiem, kā tika uzskatīts iepriekš,” sacīja avots.

Iepriekš tika izteiktas versijas, ka pulkveža dzīvoklī atrastie 123 miljoni dolāru ir daļa no bankā “Nota-Bank” nolaupītiem līdzekļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. rašes personāžiem kontos tik daudz, līdz cik skolā iemācījušies aizskaitīt ??

  2. KOLOSĀLI DARBĪGS KORUPCIJAS APKAROTĀJS!!! DOMĀJU, KA MŪSĒJIE NEATPALIEK! NE VELTI STREĻĶIS TĀ TURAS PIE SAVA KRĒSLA, KA SEVI PAT NOVĒRTĒT NAV SPĒJĪGS!? TOTIES CITUS SAVUS PADOTOS GATAVS SŪTĪT UZ EŠAFOTU, JA TIE NELIEN BEZ SĀLS…VIDUVĒJĪBA!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+