×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
7. novembris, 2017
Drukāt

Krievijas māksliniekiem Ukrainā būs jāsaņem Kijevas drošībnieku atļauja (4)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Ukrainas prezidents Petro Porošenko paziņojis, ka Ukraina vietējās vēlēšanas okupētajos valsts austrumos uzskata par Minskas līgumu pārkāpumu, jo to rīkošana nenotiek atbilstoši Ukrainas likumiem.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko otrdien parakstījis likumu, kurā noteikts, ka Krievijas mākslinieki turpmāk Ukrainas teritorijā varēs uzstāties tikai ar Ukrainas Drošības dienesta (UDD) atļauju. Atbilstoša informācija publicēta Ukrainas parlamenta tīmekļa vietnē.

Turpmāk viesizrāžu un vieskoncertu organizētājiem 30 dienas pirms pasākuma norises būs jāpieprasa atļauja UDD.

Gadījumā, ja UDD nebūs ticis informēts, vai arī būs sniegta nepilnīga informācija, tiks piemēroti sodi 50 līdz 100 minimālo algu apmērā (5400 – 12 500 eiro).

Viesizrāžu un vieskoncertu gaitā “nav pieļaujami aicinājumi uz separātisma, komunistiskā vai nacionālsociālistiskā totalitāro režīmu vai to simbolikas propagandu”, noteikts likumā.

“Nav pieļaujami tādi viesmākslinieku pasākumi, kuros tiek popularizēta vai propagandēta valsts agresors (Krievija) un tās varas orgāni, ir aizliegts rīkot tādus viesizrāžu pasākumus, kuru dalībnieks ir cilvēks, kas iekļauts draudus nacionālajai drošībai radošo personu sarakstā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. kā tauta to lopu vispār pacieš?! Atbildēt

    Un šitais mērglis vēl nav dabūjis svina porciju starp savām pretīgajām, zaglīgajām, izvirtušajām cūkas ačtelēm?!

  2. SPIEGIEM NO KRIEVIJAS NAV KO DARIT UKRAINA.PLJUTENS KARTIGUS CILVEKUS NESUTIS,TA IR KRIEVIJAS IEDZIMTA SLIMIBA,SKAUDIBA UN NABADZIBA.UTIS RAPO PA APKAKLI,BET ES ESMU LEPNS UN APMIERINATS.

Draugiem Facebook Twitter Google+