×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.0°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. septembris, 2015
Drukāt

Krievijas medijs melīgi ziņo par minisvārku aizliegumu Latvijas skolās bēgļu dēļ (3)

minisvarki

Interneta portāls “ren.tv”, kurš kā masu informācijas līdzeklis reģistrēts Krievijā, ziņo, ka bēgļu pieplūduma dēļ Latvijā skolās plānots aizliegt minisvārkus.

Atsaucoties uz Izglītības un zinātnes ministriju, portāls vēsta, ka musulmaņu bērni varētu neadekvāti reaģēt uz pārlieku īsajiem meiteņu svārkiem. Līdz ar to skolniecēm Latvijā drīzumā varētu nākties aizmirst par minisvārkiem.

Portālam esot zināms, ka pagaidām gan dokumentētu norādījumu par pieļaujamo svārku garumu neesot, tomēr ierēdņi uzskatot, ka citu kultūru pārstāvjiem atšķiras kā ētiskās, tā arī estētiskās normas.

Citējot Izglītības un kvalitātes valsts dienesta (IKVD) vadību, portāls paudis, ka arī “modernie apspīlētie sporta tērpi var kalpot par nopietnu izaicinājumu konservatīvajiem musulmaņiem”.

Aģentūrai LETA IKVD vadītāja Inita Juhņēviča noraidīja portālā “ren.tv” publiskotās ziņas, uzsverot, ka ne Izglītības un zinātnes ministrijai, ne arī IKVD nav padomā aizliegt Latvijas skolniecēm nēsāt minisvārkus, turklāt pieņemamais skolēnu ģērbšanās stils ir katras izglītības iestādes pašas ziņā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lai tie krievnacisti varās savā borščā.

  2. protams tāda aizlieguma nav, bet neatkarigajā bija raksts kurā cita starpā tika apskatita tāda varbutiba. ja slikti zin latviski vai izmanto gogles transleiteri, tad iegut no varbuteja scenārija apraksta jau notiekošu faktu nav sarežģiti:) musu pašu mediji 90% apgalvijumu balsta uz citu mediju publikācijām nešķirojot cik tas ir ticami un cik atbilst cik neatblst īstenibai

Draugiem Facebook Twitter Google+