×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. septembris, 2014
Drukāt

Krievijas militārajā doktrīnā vēlas paredzēt preventīva kodoltrieciena iespēju (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Krievijas Aizsardzības ministrijas ģenerālinspektoru pārvaldes koordinators Jurijs Jakubovs paziņojis, ka valsts militārā doktrīna jāpapildina ar noteikumiem preventīva kodoltrieciena izdarīšanai, kā arī jāprecizē galvenais Maskavas pretinieks, vēsta krievu ziņu portāls “Vesti.ru”.

“Šajā valstij stratēģiskajā dokumentā, pirmkārt, jābūt precīzi definētam iespējamam Krievijas pretiniekam, kas nav 2010.gada militārajā doktrīnā. Manuprāt, mūsu galvenais pretinieks ir ASV un Ziemeļatlantijas bloks,” norādījis Jakubovs.

“Taču galvenais – mūsu robežām tieši pietuvojas ASV un NATO bāzes. Šīs globālās pārmaiņas un izaicinājumi, manuprāt, skaidri jāatspoguļo precizētajā militārajā doktrīnā,” uzsvēris ģenerālis.

Kā ziņots, dienu iepriekš Kremļa padomnieks Mihails Popovs paziņoja, ka, ņemot vērā krīzi Ukrainā un NATO klātbūtni Austrumeiropā, Krievija mainīs savu militāro doktrīnu.

Pašreizējā Maskavas militārā doktrīna apstiprināta 2010.gadā, un tajā paredzēts, ka kodolieročus var pielietot tikai gadījumā, ja pret Krieviju vai tās sabiedrotajiem tikuši izmantoti masu iznīcināšanas ieroči, vai arī kā atbilde uz pilna mēroga iebrukumu, kas apdraud valsts pastāvēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Te jau skaidri redzams,ka ienaidnieks,ir Pūtins ar saviem ķērdes suņiem,ne jau krievu tauta.

  2. kā Krievija iedomājas tādu stāvokli,kad viņiem ne ar vienu nebūs robežu un neviens tad netuvosies viņu robežām.Laikam cer uz visas pasaules iekarošanu.

  3. Gribu tikai atgaadinaat, ka Izraeelas karaa ar Gazu izraeelji paarkjeera gaisaa vairaak nekaa 95% no Hamas rakjeteem. Laikam ar Patriot aizsardziibas sisteemu. Vai Krievijai taada aizsardziiba ir? Krievi to zin un taadeelj no atomaras sadursmes izvairiisies.

  4. Masgavas vara jau atkal atkārto visas savu priekšteču kļūdas. Bezmaz ņem popkorna tūtu un ķeblīti, kur piesēst paskatīties. Putins gada laikā izskrējis cauri gandrīz visai Hitlera un Staļina darbību ķēdei. Pat olimpiādi neizmirsa. Trūka tikai nometnes politieslodzītajiem, bet tās laikam mūsdiernās nav modē. Tagad jau tika līdz dzelzs priekškaram un karam caur trešajām personām. Atliek tikai gadīt pavasari, kad kremlini izbeigsies paši.

  5. … Dullais Zirinovskis laikam pilnigi piedzeries ari piedzirdijis Jakubovu un pavelejis tam nolasit so pasnavibas velesanos … jo sie .. tacu nevar neiet vienu soli talak par ASV un Izraelas doktrinu par sevis aizsardzibas tiesibu del pielietot ‘preventivo uzbrukumu’ …. bet bez kodolierocu pielietosanu !!!!

    … Tikai katram ir pilns karsu sets un uzvaretaja nevar but — tiesam arpratigie un trakie apdzivo dazas vietas uz sis Zemeslodes !!!

  6. Nu re, Krievijas ienaidnieki arī jau atrasti un nosaukti – ASV un NATO valstis. Tagad laiks sākt vicināt kodolraķetes un krievu militāristi jau aizrunājušies par preventīvu kodoltriecienu. Veselais saprāts atstāts malā, aizmirstot, ka ir 21. gadsimts, kad viss no kosmosa redzams un dzirdams, ko runā un dara militāristi. Aizmirsts, ka visas kodolraķešu starta vietas un to skaits arī labi zināms. Aizmirsts, ka kodoltriecienus dos ne tikai Krievija, bet arī NATO valstis un ASV. Bet tas jau līdzinās Krievijas pašnāvībai un ļoti šaubos, vai krievi šādas politikas avantūristus arī turpmāk atbalstīs.

  7. Paranoiskie šizofrēniķi.

Draugiem Facebook Twitter Google+