Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
26. februāris, 2014
Drukāt

Krievijas militārās klātbūtnes pieaugums (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Krievijas bruņoto spēku lidojumu aktivitāte Latvijas robežas tuvumā pēdējo piecu gadu laikā ir augusi, kas kopumā liecina, ka Krievijas militārā klātbūtne Baltijas reģionā ir palielinājusies, komentē aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andis Jēkabsons.

Otrdien patruļlidmašīnas identificējušas divus Krievijas bruņoto spēku iznīcinātājus “Su-24”. Tas pēdējo dienu laikā jau ir trešais šāds gadījums. Fakti liecina, ka 2008. gadā Baltijas gaisa telpā patrulējošie NATO iznīcinātāji veica tikai vienu kaujas lidojumu Latvijas gaisa telpā, savukārt 2013. gadā no 1. janvāra līdz septembrim kopumā notikuši pavisam 37 kaujas lidojumi, kas tikai liecina par aktivitātes pieaugumu. “37 kaujas lidojumi ir lielākais līdz šim reģistrētais kaujas lidojumu skaits kopš 2004. gada, kopš mēs esam NATO dalībvalsts,” norāda Jēkabsons.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kāpēc bildē ir zviedru Grippens?

  2. Krievs paliek krievs. Kamēr krievam būs Impērija, nekas nemainīsies.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+