×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
28. augusts, 2014
Drukāt

Krievijas pārstāvis EDSO: mūsu karavīru Ukrainā nav (14)

Foto: EPAFoto: EPA

Krievijas pārstāvis Eiropas Drošības un sadarbības organizācijā (EDSO) Andrejs Keļins ceturtdien noliedzis, ka Krievija iebrukusi Ukrainā, paziņodams, ka tur neesot “nedz Krievijas karavīru, nedz tehnikas”.

Ukrainas vēstnieks EDSO Ihors Prokopčuks pirms tam paziņoja, ka Krievija veikusi tiešu iebrukumu Ukrainā, norādot, ka Kijeva šos notikumus uzskata par aktīvu agresiju pret Ukrainu.
Savukārt Keļins apgalvojis, ka šī informācija neesot patiesa.

“Mūsu partnerus [EDSO sēdē] interesē nevis humānā situācija Ukrainas austrumos, bet kaut kādas mītiskas Krievijas militārās tehnikas kolonnas, kuras it kā pašlaik virzoties uz Novoazovsku. Par to runājis tikai Ukrainas pārstāvis EDSO. Nevienam citam tādu ziņu nav,” viņš pavēstījis.

Iepriekš Kijevas amatpersonas ziņoja, ka Krievijas karaspēka regulārās armijas daļas trešdien sagrābušas Novoazovskas pilsētu Ukrainas Azovas jūras piekrastē un tiešs Krievijas karaspēka iebrukums Ukrainā turpinās vairākos virzienos. Arī laikraksta “The New York Times” korespondents Novoazovskā Endrū Kreimers ziņojis, ka Ukrainā iebrucis Krievijas karaspēks.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko apsūdzējis Krieviju atklātā militārā iebrukumā, un Kijeva pieprasījusi sasaukt ANO Drošības padomes ārkārtas sēdi. Saistībā ar pēdējās diennakts dramatisko notikumu attīstību valsts austrumos prezidents ceturtdien atcēlis vizīti Turcijā un sasaucis Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sēdi.

Tikmēr NATO augsta ranga amatpersona ceturtdien atzinusi, ka Krievijas karavīru skaits Ukrainā “krietni pārsniedzis tūkstoti”.

Amatpersona, ka vēlējās palikt anonīma, piebilda, ka Krievijas regulārās armijas karavīri atbalstot krievu algotņu un viņu vietējo līdzskrējēju bandas, cīnoties kopā ar tām un to rindās.

Amatpersona piebilda, ka uz Ukrainas austrumiem sūtītā Krievijas bruņojuma apjoms esot palielinājies gan “kvantitatīvi, gan kvalitatīvi”.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. GĒRINGS TĀDU MEĻU PRIEKŠĀ NOBĀLĒTU.

 2. meli meli- ko rietumu propoganda izplata zombejot latviju/////kur ir tie konkreti pieradijumi par krievu iebrukumu // meli – ta pat ka par notriekto lidmasinu// meli ka par kimiskiem ierociem iraka ///hey==== uz civiliedzivotaji beg nevis uz ukrainas rietumiem bet simtiem uz krieviju////

 3. Ārējais izskats – eleganti ģērbts, tīri skūts, saķemmets – džentlmenis. Patiesībā – nozombēts krievnacists, provokators un demagogs. Tādi ir visbīstamākie, jo viņiem joprojām izdodas apmuļķot to rietumeiropas valstu, kas ir tālu no agresorvalsts Krievijas, politiķus un inteliģenci.

 4. Да,геноцида русских в латвии тоже нет.

 5. labākie meli -melo tik ilgi kamer visi notic taviem meliem.

 6. Kad trakais Putlers asinspirtī būs ierāvis visu pasauli, mums šīsdienas problēmas liksies tik sīkas un nenozīmīgas …

 7. To krievu brīvprātīgo ir visur. Visā eiropā.
  Tāda dīvaina tauta. Arī LV krievi, viņi nesaprot, ka Krievijai nav vajadzīgi. Viņi tikai vajadzīgi nemieru celšanai, viņi ir peškas lielajā poltikā. Cieniet to valsti kur dzīvojat un savas mājas. Kad to sapratīs būs ok.
  Redz Krievija noliedz, ka tur ir viņu cilvēki. Tātad jūs algotņi neesat viņu. Un jums spriedums patakstīts. Nevienam neesat vajadzīgi.

 8. Aha, Ukraina pati ar sevi laikam karo, bet ne jau Krievija!

  Kā var melot! 😀

 9. …meli paliek meli…

 10. Krievu algotņi ir visur: Briselē-Ždanoka, Latvijā-pilna Rīga,pat Rīgas mērs.

 11. Ticiet man – tas ir citplanētiešu uzbrukums!

 12. … BAISMI … ZOMBETIE SOLO … !

 13. Juridiski nau ,bet reāli ir algotņu un brīvprātīgo vienību veidolā.

 14. Viņam es ticu!

Draugiem Facebook Twitter Google+