×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. aprīlis, 2015
Drukāt

Krievijas pārstāvniecībā NATO vairāk nekā puse darbinieku ir spiegi (6)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievijas pārstāvniecībā NATO vairāk nekā puse darbinieku ir spiegi, vēsa laikraksts “Kommersant”, atsaucoties uz avotu vienas dalībvalsts diplomātiskajā misijā.

Kā pavēstīja avots, vēl pagājušajā gadā galvenās mītnes darbiniekus brīdināja, ka “no 71 Krievijas delegāta 38 ir spiegi”. “Mums teica minimizēt saziņu ar Krievijas pārstāvjiem, bet ja tāda notikusi, obligāti par to ziņot augstākajai vadībai,” sacīja avots.

Kā piektdien rakstīja avīze “The New York Times”, alianse devusi rīkojumu samazināt Krievijas pārstāvniecību no pašreizējiem vairāk nekā 50 cilvēkiem līdz 30. Personāla samazināšanai atvēlētas 90 dienas un pārstāvniecības vadītājs var pats izlemt, kuru atstāt, bet kuru sūtīt mājās.

Kā pavēstīja “Kommersant” avots, tas esot “tīri administratīvs lēmums, kas saistīts ar štāba pārcelšanos uz jauno ēku Briselē”. Tas arī ir saistīts ar to, ka “būtībā šobrīd starp Krieviju un NATO nav pilnvērtīgas sadarbības”.

Krievijas Ārlietu ministrija tikmēr šo NATO lēmumu nosodījusi. “Savāds lēmums. Dvako pēc Aukstā kara smakas,” sacīja Krievijas ārlietu ministra padomnieks Aleksejs Meškovs.

2014.gada aprīlī NATO pārtrauca militāro un civilo sadarbību ar Krieviju sakarā ar notiekošo Ukrainā, bet gada beigās Krievijas misija aliansē tika samazināta no 70 cilvēkiem līdz 50. Tajā pat laikā Krievijas delegācija bija lielāka nekā daudzām alianses dalībvalstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tikai puse un ko tad dara cita puse. Vai tad vini izspiego to pirmo pusi!

  2. tāda “Krievijas pārstāvniecība NATO” ir vistiešākā liberālu politisko uzskatu vājības izpausme!

  3. Interesanti būtu uzzināt, kā tad jūtas mūsējais Riekstiņš Māris starp svešajiem? Ķezbera Ivara akadēmiju tokš nav pabeidzis…

  4. ka spiegi!!! Noteikti atstās LABĀKOS NO VISIEM, kas devuši lielāko artavu! Kādā sakarībā SAVĀDS LĒMUMS??? Jocīgs Krievijas ĀM padomnieka izteikums!? DVAKO – vēļ interesantāks vārds, ja paši to veicina!? Un ATKAL vainīgi NATO, tikai ne PAŠI! Visā notiekošā nepieciešamas DIVAS PUSES! Vai tad pagale viena VAR DEGT??? DĪVAINI, NEKAUNĪGI!!!

  5. pats par sevi saprotams Atbildēt

    Ko tad citu tie urlas tur darīs ?

Draugiem Facebook Twitter Google+