Mobilā versija
+17.7°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
16. decembris, 2016
Drukāt

Krievijas pilsonim par vjetnamiešu nelikumīgu pārvietošanu Latvijā trīs gadi cietumā

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Alūksnes rajona tiesa kādam Krievijas pilsonim piemērojusi trīs gadu un sešu mēnešu cietumsodu par desmit Vjetnamas pilsoņu pārvietošanu pāri Krievijas un Latvijas robežai.

Tiesa atzina apsūdzēto par vainīgu par personu grupā veiktu tīšu nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu un Vjetnamas pilsoņu pārvietošanu pāri robežai, aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Tāpat viņam noteikts papildsods – izraidīšana no Latvijas, nosakot ieceļošanas aizliegumu uz pieciem gadiem.

Apsūdzētais gan neatzina savu vainu par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai.
Spriedumu desmit dienu laikā no 12. decembra var pārsūdzēt apelācijas kārtībā.

Alūksnes rajona tiesa jau novembra sākumā diviem Krievijas pilsoņiem piemēroja brīvības atņemšanu uz diviem gadiem un diviem mēnešiem par desmit Vjetnamas pilsoņu pārvietošanu pāri robežai un nelikumīgu robežas šķērsošanu.

Spriedums šajā krimināllietā pārsūdzēts apelācijas kārtībā.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (9)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+