×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
25. aprīlis, 2012
Drukāt

Krievijas policiju satricina jauns spīdzināšanas skandāls

policija6

Krievijas izmeklētāji paziņoja, ka sākta izmeklēšana aizdomās par Sibīrijas policistu pielietotajām spīdzināšanas metodēm.

Četri bijušie Mogočas pilsētas policisti, kā arī viens esošais likumsargs, tiek turēti aizdomās par spīdzināšanas metožu izmantošanu pēdējo trīs gadu laikā, cenšoties no septiņiem aizdomās turamajiem izspiest atzīšanos. Tiek ziņots, ka policisti savus spīdzināšanas upurus smacējuši un pret viņiem izmantojuši elektrošoku, kā arī citas spīdzināšanas metodes. Pret četriem bijušajiem un vienu pašreizējo policistu izvirzītas apsūdzības par dienesta pilnvaru ļaunprātīgu izmantošanu un spīdzināšanas pielietošanu. Trīs aizdomās turamie trešdien aizturēti.

Policijas brutalitāte Krievijā ne reizi vien šokējusi sabiedrību. Pagājušajā mēnesī Krieviju pāršalca ziņas, ka policisti Kazaņā brutāli spīdzinājuši 52 gadus veco Sergeju Nazarovu, kurš, mocības nepārcietis, miris. Savukārt šomēnes tika izveidota īpaša nodaļa, kas nodarbosies ar policijas un citu tiesībsargājošo struktūru darbinieku pastrādāto noziegumu izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+