×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
11. novembris, 2014
Drukāt

Krievijas politologs: Latvijai un Igaunijai vajadzētu baidīties no Krievijas (13)

krievijaskarog_leta

Zviedriem no Maskavas nav jābaidās, taču Latvijai un Igaunijai gan ir par ko bažīties, izteicies bijušais Krievijas Valsts domes deputāts un Maskavas Valsts universitātes pasniedzējs Sergejs Markovs sarunā ar Zviedrijas televīziju, vēsta laikraksts “Dagens Nyheter”.

“Jums Zviedrijā nav jābaidās. Taču Latvijai un Igaunijai ir pamats bailēm. Ja būs liels karš, no šīm valstīm, iespējams, nekas pāri nepaliks,” zviedru žurnālistiem izteicies Markovs, kas pārstāv valdošo partiju “Vienotā Krievija” un pazīstams kā viens no Kremļa politikas propagandistiem.

Viņš piebildis, ka Rietumu problēma esot rusofobija, kuru uzkurinot rietumvalstu elites. “Rusofobija ir rasisms pret krieviem. Liekat savām valstīm atteikties no rusofobijas, un jums būs daudz vieglāka dzīve,” sarunā uzsvēris Markovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. No Krievijas jābaidās! Krieviju neciena, bet no tās baidās. Tie kas visskaļāk bļauj, ka no Krievijas
  nebaidās ir visvairāk nobijušies. Mēs taču zinām ,ka arī suņi rej tieši tad kad viņiem no kāda ir bail.
  Taču bailes nav panika. Bailes var kontrolēt un tad ir iespējams labāk sagatavoties iespējamām briesmām
  uun tad arī bailes atkāpjas. Krievija vienmēr ir bijusi agresīva un neprognozējama! No Krievijas nebaidās tikai muļķi! Ja jūs gribiet mieru, tad nekavējoties sākiet gatavoties karam !!!

 2. puukinam smird apene Atbildēt

  Maskava tieshaam smird peec olu puvumiem vai kas tamliidziigie.Uraapatriots puukins ienes 3.ww.

 3. Krievijai jābaidās no Rinkeviča…ar vienu šāvienu nolika gar zemi pusi Latvijas un vēl vairāk krievijas iedzīvotāju.

 4. Nu diez vai ar tādu draudēšanu visi tagad pēkšņi mainīs savu viedokli par krieviem. Un vai cienīts kungs ir sev uzdevis jautājumu – kāpēc tad pastāv rusofobija un kapēc lielam vairumam tie krievi nepatīk. Laikam jau ir kāds pamatots iemesls.

 5. Maskava laikam ir piemirsusi, kā somi tos smerdeļus apšāva un kā japāņi ar nažiem izgrieza…… ar katru tādu maskavas izteikumu vairums cilvēku vēl vairāk necieš krievus un nepieciešamības gadījumā ar visām savām iespējām veiks partizānu cīņu!

 6. Tam politologam ir gjimene ? Vai vinjsh apjeedz ko runaa? Un ja ies valjaa liels karsh tad arii no Krievijas un visas paareejaas pasaules diezin vai kas paari paliks!!!

 7. Kremļa pundurs ir pārāk aukstās domās,varbūt pastāv iespēja,ka viņu var noslaucīt,kā rudens lapu.

 8. Ierosinu izvērtēt šī baidītāja iekļaušanu nevēlamo personu sarakstā. Katrai valstij ir tiesības noteikt ko negaida ciemos.

 9. Markova mērķis, tāpat kā Putina mērķis ir iedzīt bailes Baltijas valstīm no Krievijas. Viņš tikai aizmirsis
  savā lielummānijā, ka liels karš vispirms iznīcinās pašu Krieviju, jo kodolieroču pielietošana vairs nedod priekšrocības valstīm ar lielu iedzīvotāju skaitu un lielu teritoriju. Gluži otrādi, kamēr lielie plēšas savā starpā, mazajiem ir lielākas iespējas izdzīvot. Bet zviedriem Markovs starp rindām cenšas pateikt, ja nestāsaties NATO, tad izdzīvosiet. Šo rusofobiju jau rada nevis Rietumi, bet pati Krievija ar savām izdarībam Ukrainā, to šis Markovs nesaprot vai negrib saprast.

 10. te neviens ne no kā nebaidās, bet VISI ieroči ir gatavi, ja kādi maitas mēģinās pārkāpt robežu

 11. “Rietumu problēma esot rusofobija,”
  – – – – – – – – –
  Krievu problēma ir stulbums. Krievi seko stulbiem vadoņiem un glorificē krievu nacismu.

 12. … Un ko par sau kolegi nu teiks politologs Ijabs … ?!

 13. Un kremlim jābaidās no NATO !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+