×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. februāris, 2018
Drukāt

Krievijas prezidenta kandidātam “atrod” īpašumus Latvijā (14)

Ekrānuzņēmums no video "Life.ru" – Grudiņina dēlam piederošais īpašums MārupēEkrānuzņēmums no video "Life.ru" – Grudiņina dēlam piederošais īpašums Mārupē

Pārmetumi par nedeklarētiem īpašumiem Latvijā izvirzīti vienam Krievijas prezidenta amata kandidātiem Pāvelam Grudiņinam. 18. martā gaidāmajām vēlēšanām viņš pieteikts kā Komunistiskās partijas kandidāts, lai gan oficiāli nav tās biedrs. Īpašumi atrodoties Mārupes novada ciematā “Sēļi”, kā arī netālu no jūras Ķesterciemā, un reģistrēti uz P. Grudiņina dēla Artjoma un viņa sievas vārda, kuriem esot arī uzturēšanās atļaujas Latvijā.

Krievijas portāls “Life” ziņo, ka Mārupē Grudiņina dēlam piederot divstāvu māja, kas nopirkta jau 2009. gada decembrī par 129 000 latu. “”Sēļi” skaitās prestižs ciemats – pie mājām stāv tikai jauni un dārgi “Range Rover”, “Mercedes”, BMW, “Lexus”,” raksta portāls. Savukārt P. Grudiņina vedeklai Natālijai piederot ekskluzīvs zemes gabals un māja pie jūras Ķesterciemā 110 000 eiro vērtībā. Viņa esot iegādājusies zemi arī Mārupē, bet tur pagaidām nekas neesot uzcelts.

Pēc šiem atklājumiem prezidenta kandidāts Grudiņins jau saņēmis pārmetumus no konkurentiem. Komunistiskā partijas līderis Genādijs Zjuganovs to sauc par “provokāciju”, taču solījis tuvākajā laikā pārbaudīt.

P. Grudiņins ir ļoti netipisks “komunists” – miljonārs, lielsaimnieks, kurš vienlaikus pozicionējas gan kā Staļina piekritējs, gan kā pareizticīgais. Viņam pieder uzņēmums “Ļeņina vārdā nosauktais sovhozs”, kas patiesībā ir liela lauksaimniecības ražotne. P. Grudiņina kandidatūrās izvirzīšana daudziem bija pārsteigums, jo tika prognozēts, ka komunistus arī šoreiz vēlēšanās pārstāvēs ilggadējais līderis G. Zjuganovs. Krievijas politologi uzskata, ka visi reģistrētie prezidenta kandidāti ir “akceptēti Kremlī”, arī P. Grudiņins, taču viņa popularitātes pieaugums pēdējā laikā esot radījis satraukumu, tāpēc tagad tiekot meklēti dažādi kompromāti. Ģimenes īpašumi “nedraudzīgā NATO valstī” varētu nepatikt tradicionālajam komunistu un kreiso nacionālistu elektorātam.

Pavel_Grudinin_Wikipedia

Wikipedia – Pāvels Grudiņins

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. jūs nekā nerubījiet ! Atbildēt

  Bet tas taču lieliski: rašes prezis tepat pa rokai !
  Vietējam bomontam nebūs tālu jākuļas uz čaju.

 2. Galvenais ka tic gan Dievam gan Staļinam tātad netic nekam tik raujas pie varas

 3. Tā jau par daudz to krievu te bet nee lien vēl.

  • Krievija ir valsts ar perversi piepumpētiem militārajiem muskuļiem bet ar olas lieluma galviņu. Tories krievnacistu lumpenim “Ontūnam” (Onufrijam) pauši ir lielāki par smadzenēm.

 4. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem ( t.sk. – privāti ) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 5. Kas tas par \īpašumu, tādi īpašumi pieder gandrīz visiem sīkiem Latvijas biznesmeņiem.

 6. Nu bet tas taču skaisti. Ievēlēs un sāksim draudzēties.

 7. Kas tur var but prestizs?? Majas sabuvetas uz purva. Visas nopelejusas un ar plaisam. Var but dargas, tas gan. Tikai idioti tur pirks maju.

 8. TUA publika.

 9. Kā zemes gabals var būt EKSKLUZĪVS? Ekskluzīvs =vienreizējs, neatkārtojams. Latvieši, mācieties latviešu valodu!

 10. “Vienotība” ar Dombrovski priekšgalā uzsāka masveida urlu un komūnistu salaišanu Latvijā.

Draugiem Facebook Twitter Google+