×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. jūnijs, 2017
Drukāt

Krievijas prezidents sagaidījis otro mazdēlu. Stāsta, kāpēc to slēpj (4)

AFP/LETAAFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins sagaidījis otro mazdēlu, par prezidenta Putina teikto “tiešās līnijas” laikā vēsta “tvrain.ru”.

Viņa bērni dzīvojot Maskavā, stāstīja prezidents. Meitas darbojas zinātnes un izglītības nozarēs. Putins apstiprināja, ka patiešām jau ir vectēvs, un viens no mazbērniem apmeklē bērnudārzu.

“Es negribu, lai viņi [mazbērni] augtu kā troņmantinieki. Es gribu, lai viņi izaug par normāliem cilvēkiem, bet tam viņiem ir nepieciešama normāla saskarsme ar citiem, parasts ikdienas kontakts ar citiem bērniem. Tikko es pateikšu viņu vecumu, vārdus, viņi uzreiz tiks atpazīti, un viņiem nebūs miera. Tas bērna attīstībai var nākt par ļaunu,” slepenību skaidroja Putins.

Iepriekš viņš bija atbildējis uz jautājumu kādā intervijā, ka ļoti mīl savus mazbērnus, bet viņš viņiem nevar veltīt pietiekami daudz laika.

Pēc portālā vēstītā, iepriekš atklātībā nācis kāds video, kurā it kā redzams Putina mazdēls. Video parādījies, iespējams, Putina vecākās meitas sociālajos tīklos, kura dzīvojot Holandē ar mainītu vārdu.

Zināms, ka Putinam ir divas meitas – Marija un Jekaterina. Visus šos gadus, kopš Krieviju diriģē Putins, meitenes vairījušās no publicitātes un sabiedrības uzmanības.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pūķina mazbērniem nāksies samaksāt par vectētiņa grēkiem un noziegumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+