×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
17. februāris, 2015
Drukāt

Krievijas prokuratūra pieprasa Navaļnijam piespriest desmit gadus cietumā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Maskavas pilsētas tiesa izskata aizstāvības un prokuratūras sūdzības par brāļiem Aleksejam un Oļegam Navaļnijam piespriesto sodu lietā par uzņēmuma “Yves Rocher” līdzekļu piesavināšanos.

Apsūdzības puse uzskata, ka opozicionāram Aleksejam Navaļnijam, summējot spriedumus “Yves Rocher” un “Kirovļes” lietās, ir jāpiespriež desmit gadi cietumā. Brālim Oļegam prokuratūra lūdz piespriest astoņus gadus cietumā. Brāļu darbības bija vērstas uz krāpniecisku naudas līdzekļu piesavināšanos un to nevar uzskatīt tikai par krāpšanos uzņēmējdarbības jomā, teikts prokuratūras sūdzībā, kuru nolasīja tiesnese Jekaterīna Fisenko. Prokuratūra norādījusi, ka Zamoskvoreckas rajona tiesas spriedums, ar kuru Aleksejam Navaļnijam piespriesti 3,5 gadi nosacīta soda, bet Oļegam – 3,5 gadi cietumā, ir pārāk maigs sods un ka abus tiesājamos ir jāizolē no sabiedrības.

Tiesā tika nolasītas arī brāļu Navaļniju aizstāvju sūdzības. Tiesājamo aizstāvji apelācijas sūdzībām pievienojuši liecinieku liecības. Spriedumā liecinieku liecības nav tikušas iekļautas. Noklausījusies aizstāvības puses sūdzības, Maskavas pilsētas tiesa atteicās izsaukt uz tiesu sešus lieciniekus, ieskaitot uzņēmuma “Yves Rocher” Krievijas filiāles vadītāju Bruno Lepru. Līdz ar to tiesa piekrita valsts apsūdzības puses viedoklim, ka šāda iztaujāšana nebūtu mērķtiecīga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+