×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
15. decembris, 2015
Drukāt

Franks Gordons: Krievijas propagandas absurds (7)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Franks Gordons

TV kanāls “Zvezda” tieši un oficiāli pakļauts Krievijas Federācijas Aizsardzības ministrijai (tāpat kā daudzinātais armijas dziesmu un deju ansamblis). Raida 24 stundas diennaktī, un šī kanāla raidījumi skatāmi visā Krievijas teritorijā. Oficiālajā vietnē skaidrots, ka kanāla tematika ir militāri patriotiska.

Vārdu sakot, tagad šis Krievijas aizsardzības ministra, ģenerāļa Sergeja Šoigu lolojums nācis klajā ar sensāciju: izrādās, ka amerikāņi Nils Ārmstrongs un Edvins Oldrins 1969. gada 24. jūlijā nebūt nav spēruši pirmos soļus uz Mēness, bet, sekojot ASV prezidenta Niksona iegribai, nospēlējuši šo kosmisko epopeju kādā Holivudas studijā un šos kadrus aranžējis un uzņēmis slavenais kinorežisors Stenlijs Kubriks, kurš pirms 15 gadiem it kā esot atzinies šajā ģeniālajā trikā, sniegdams interviju amerikānim Patrikam Murejam.

Tālāk “Zvezda” savu Viskrievijas publiku informē, ka Stenlijs Kubriks 1971. gadā pārvācies uz Angliju un mūža nogalē baidījies, ka viņu nogalināšot ASV specdienesti. Kubriks nomira 1999. gada 7. martā “it kā ar sirdstrieku”, bet viņa kolēģi turējuši aizdomās ASV Nacionālās drošības aģentūru.

“Zvezda” savu publiku baro ar Kubrika atraitnes – vācu aktrises Kristianas Kubrikas – 2003. gada “interviju televīzijai” (kādai? – F. G.), kurā teikts, ka prezidents Niksons esot bijis tik satriekts par PSRS panākumiem kosmosa apguvē, ka aicinājis Kubriku “glābt ASV nacionālo godu”.

Militāri patriotiskais telekanāls “Zvezda” tiktāl aizrāvies ar savu mežonīgo antiamerikānismu, ka tagad “uzsilda” vecos krievu impēristu murgus cerībā, ka vientiesīgie Putina fani Krievijas plašumos šo absurdu norīs.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. ..! Vai jums tiešām nav par ko rakstīt, par ko runāt! Labāk būtu cēluši augšā gadsimtiem senu vēsturi un stāstījuši, kā Latvieši dzīvoja 1000 gadus atpakaļ! 800 gadus atpakaļ! Zviedru laikos, pirms. Un Vācu ēras/gadsimtu laikos! Vairāk par Livoniju! No kurienes tad Mēs Latvieši vispār esam radušies. Mums interesē 100-800-500 gadus veca Latvijas teritorijas, Latviešu tautas vēsture!

 2. Anonymous kungs, jusu divarpus rindinas ir tikpat murgainas.Gribat iekost autoram vina etniskas piederibas un dzives vietas del, vai ne?

 3. Latvieshiem ir veesturisks iemeslsniist Sovjetu krievus. Shodien zhiidiem ir iemesls niist krievus – galu galaa Putins nupat uzlika LIELU shkjeersli Lielizraelai no Niila liidz Eifraatam. Bet – neesiet tik ljoti caurspiidiigs. Tad hasbara nedarbojas.

 4. Un kā gan ir ar to plīvojošo karogu kosmosa vakuma telpā?
  Gan jau arī krievi nekur nebija izkāpuši. Mums visu ko stāsta,un jo vairāk stāsta, jo vairāk noticam.

 5. Krievi ne tikai to vien stāsta, viņi pat izvedojuši filmu kurā atklāj sensāciju, ka Jēzus nav dzimis Betlēmē, bet Krievijā!!!

 6. Tie jau nav vienīgie krievijas ”jaunatklājumi” – estruski ir krievi, eiropieši ( ķelti ) ir cēlušies no krieviem u.t.t. PSRS meloja, bet meloja samērīgi, šodien tas pats tikai mēra sajūta zudusi.
  Ta Kremļa agresija zaudējusi mēra sajūtas – te ”nejauši” rāda slepeno bumbu pie ASV krastiem, te Žirinovskis valsts domē no tribīnes aicina ar bumbu noslaucīt Stambulu…

 7. Kā nebūt kājstarpu pētīšana jāatšķaida… 🙂

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Muļķe sirds, tai nekad, nekur nav gana!

Saeimas deputāts Gunārs Kūtris, kurš šajā parlamenta sasaukumā pārstāvēja partiju “No sirds Latvijai” (“NSL”), piekritis piedāvājumam 13. Saeimas vēlēšanās kandidēt no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta. Šādu piedāvājumu viņam izteicis Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. G. Kūtris žurnālistiem teicis, ka vairākas Saeimā pārstāvētās partijas viņu aicinājušas uz 13. Saeimas vēlēšanām pievienoties to komandām, taču ZZS aizstāvētās vērtības viņam šķiet tuvākas. Tikt ievēlētam no ZZS saraksta viņam ir daudz lielākas iespējas, jo ZZS ir augstāki reitingi, kamēr Ingunas Sudrabas vadītajai “NSL” vēlētāju aptaujās atbalsts grozās ap vienu procentu.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+