Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
13. marts, 2014
Drukāt

Kur iegādāties Krievijas šķirņu sēklas? (2)

zili-ziedi-kopa

Kur dabūt Krievijā selekcionēto šķirņu dārzeņu un puķu sēklas? Dzirdēju, ka varot pasūtīt kādā firmā, kas tās piegādājot pa pastu.
 MARTA B.  ĒRGĻU NOVADĀ

Košās paciņās iesaiņotas sēklas ar intriģējošiem un daudzsološiem nosaukumiem (piemēram, paprika ‘Sibirsky Knjaz’, dilles ‘Boroda Monaha’, kāļi ‘Detskaja Ljubov’, gurķi ‘Sladkaja Zhenschina’ utt.) var pasūtīt Igaunijas interneta veikalā www.seemnemaailm.ee un saņemt ar “Latvijas Pasta” starpniecību.

Rekordu mīļotājiem sēklu sērijā Russian Size igauņu tirgotāji piedāvā daudz dažādu dārzeņu, kas lepojas ar brangiem izmēriem un, protams, svaru: tomātus ‘Babushkin Sekret’ (vidējais augļa svars ir 300–400 g, bet, ražu normējot, varot būt pat 1 kg) un ‘Shapka Monomaha’ (saldie, garšīgie aveņkrāsas augļi sasniedzot 600–900 g), ziedkāpostus, kam galviņa var svērt pat 4 kg, rāceņus, kam sakne piebriest līdz 2 kg (kā no senās krievu pasakas par dižrāceņa vilkšanu), zirņus, kam pākstī ieriešas desmit sēklu, milzīgus, pat 3 kg smagus sīpolus ar maigu, saldu garšu, remontantzemenes ar diži lielām ogām… Ko milzim padarīsi – krievu izmērs!

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. neiesaku ne pirkt, ne meklēt. Reklāma tāda, ka būtu kaut kur no atompoligona…

  2. Vienīgais ko nesaprotu – kāpēc tas ir tik sarežģīti? Caur Igauniju, pa pastu… Kāpēc šīs pašas sēklas nevar iegādāties tepat mūsu veikalos? Ja Igaunijā drīkst brīvi tirgot, kāpēc pie mums ir aizliegums? It kā jau vienā savienībā esam, ar vienādiem likumiem. Vai varbūt kautkas ir mainījies? Tagad sanāk tā, ka stutējam kaimiņu ekonomiku…..

Draugiem Facebook Twitter Google+