Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
19. augusts, 2015
Drukāt

Krievijas specdienestu nolaupītajam Kohveram piespriež 15 gadus (1)

Foto - Ekrānšāviņš no "Youtube"Foto - Ekrānšāviņš no "Youtube"

Pleskavas tiesa Maskavas specdienestu nolaupītajam Igaunijas Drošības policijas (KaPo) līdzstrādniekam Estonam Kohveram trešdien piesprieda 15 gadu cietumsodu.

Pleskavas tiesa Kohveru atzina par vainīgu spiegošanā, kontrabandā, nelikumīgā ieroču glabāšanā, kā arī piecās apsūdzības epizodēs par nelikumīgu robežas šķērsošanu.

Igaunijas drošībniekam piespriests 15 gadu cietumsods, kā arī 100 000 rubļu (1430 eiro) naudas sods.

Kā ziņots, Krievijas drošības dienesti pērn 5. septembrī nolaupīja Kohveru Luhamā, Igaunijas dienvidaustrumos pie Igaunijas un Krievijas robežas, un ar varu aizveda uz Krieviju, kur viņš apsūdzēts spiegošanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kāda netaisnība!!! Ierocis noteikti nav nelikumīgi nēsāts, jo cilvēks bija savā darbā, kā tam jābūt pēc Igaunijas likumiem; ari kontrabanda netika pielietota, jo kur tad pārējie kontrabandas veicēji????????????? Ko tur var spiegot? KAS TUR TIK IEVĒRĪBAS CIENĪGS??? To, ka cilvēks nolaupīts un izpostīta viņa dzīve ir totāli, tas gan SKAIDRĀKS PAR SKAIDRU!!! PAR MŪSU KAIMIŅIEM NEBRĪNOS NE PAR KO!!! Laikam Kohvers kaut kādā veidā ir piesaistījis krievu uzmanību KĀ ATBILDĪGS UN KOREKTS DARBINIEKS, KAS VARBŪT KAUT KO NAV ATĻĀVIS VAI KAUT KAM NAV PIEKRITIS…

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+