×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
19. augusts, 2015
Drukāt

Krievijas specdienestu nolaupītajam Kohveram piespriež 15 gadus (1)

Foto - Ekrānšāviņš no "Youtube"Foto - Ekrānšāviņš no "Youtube"

Pleskavas tiesa Maskavas specdienestu nolaupītajam Igaunijas Drošības policijas (KaPo) līdzstrādniekam Estonam Kohveram trešdien piesprieda 15 gadu cietumsodu.

Pleskavas tiesa Kohveru atzina par vainīgu spiegošanā, kontrabandā, nelikumīgā ieroču glabāšanā, kā arī piecās apsūdzības epizodēs par nelikumīgu robežas šķērsošanu.

Igaunijas drošībniekam piespriests 15 gadu cietumsods, kā arī 100 000 rubļu (1430 eiro) naudas sods.

Kā ziņots, Krievijas drošības dienesti pērn 5. septembrī nolaupīja Kohveru Luhamā, Igaunijas dienvidaustrumos pie Igaunijas un Krievijas robežas, un ar varu aizveda uz Krieviju, kur viņš apsūdzēts spiegošanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kāda netaisnība!!! Ierocis noteikti nav nelikumīgi nēsāts, jo cilvēks bija savā darbā, kā tam jābūt pēc Igaunijas likumiem; ari kontrabanda netika pielietota, jo kur tad pārējie kontrabandas veicēji????????????? Ko tur var spiegot? KAS TUR TIK IEVĒRĪBAS CIENĪGS??? To, ka cilvēks nolaupīts un izpostīta viņa dzīve ir totāli, tas gan SKAIDRĀKS PAR SKAIDRU!!! PAR MŪSU KAIMIŅIEM NEBRĪNOS NE PAR KO!!! Laikam Kohvers kaut kādā veidā ir piesaistījis krievu uzmanību KĀ ATBILDĪGS UN KOREKTS DARBINIEKS, KAS VARBŪT KAUT KO NAV ATĻĀVIS VAI KAUT KAM NAV PIEKRITIS…

Draugiem Facebook Twitter Google+