×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. marts, 2015
Drukāt

Krievijas Valsts dome lems par pensiju izmaksu apturēšanu ārvalstīs dzīvojošiem pilsoņiem (20)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Krievijas Valsts domē izstrādāts likumprojekts, kas paredz apturēt pensiju izmaksu ārvalstīs dzīvojošiem Krievijas pilsoņiem, laikrakstam “Izvestija” pavēstīja Valsts domes deputāts Mihails Degtjarevs.

Attiecīgs likumprojekts jau ir izstrādāts. Tas paredz apturēt pensiju izmaksu Krievijas pilsoņiem, kas aizvadīto 12 mēnešu laikā vairāk nekā 183 dienas uzturējušies ārvalstīs.
Pensijas izmaksu paredzēts atsākt, ja persona pēc atgriešanās Krievijā nodzīvos vismaz pusgadu.

Pensiju izmaksas paredzēts apturēt arī tiem pensionāriem, kas mainījuši pilsonību vai pieņēmuši otru pilsonību.

Kā liecina Krievijas statistikas dati, 2014. gadā Krievijas pensiju saņēma 265 200 ārvalstīs dzīvojošu pensionāru kopumā 31,4 miljardu rubļu apmērā.

Visvairāk pensijas vecuma Krievijas pilsoņu dzīvo Vācijā – 96 900 cilvēki, otrā vietā ir Izraēla – 40 500 pensionāri un trešajā vietā Latvija – 21 500 pensionāri.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. būs vien jābrauc mīlēt` roģinu mājās

 2. Vai bez naudas turpinās plātīties “krim naš”

 3. neviens no šejienes prom nebrauks. Krievija ļoti veikli pārmet rūpes par saviem pilsoņiem uz nīsto un lamāto Latvijas pilsoņu pleciem. Maksāsim nodokļus, lai visa šī kompanija varētu saņemt maznodrošinatas personas pabalstus

 4. Vai tad nezini, ka krievi Latvijā, ļoti daudzi saņem DIVAS PENIJAS- militāro un Latvijas vai divas civilās pensijas. Krievija to slēpj. Nav brīnums, ka Krievijai nav ko maksāt pensionāriem Krievijā, tādēļ “meklē naudu” un paredz uzlikt slogu Latvijai. Bet zini, ka ir līgums – manuprāt, Latvija maksā pensijas Krievijā dzīvojošiem Latvijas pilsoņiem un Nepilsoņiem, kuri izbrauca no Latvijas?!

  Nekādas ziņas Krievija nesniedz, terorizēs Latviju arī pensiju lietās – liks, pieprasīs maksāt pensijas Krievijā dzīvojošiem un Latvijā dzīvojošiem Krievijas pilsoņiem.

  Tā visa trahomudija ar pensijām būs, ir hibrīdkara un terorisma sastāvdaļa, lai Latvijas krievus pataisītu niknus pret Latviju, liks pazemoties viņiem un maksāt pilnu pensiju. Nekādas iepriekšējas vienošanās, līgumi netiks ņemti vērā.

  Tā ir Krievijas terora sastāvdaļa.

 5. dullais pastnieks Atbildēt

  Krievija par saviem pilsoņiem rūpējas. Ai, kā rūpējas!!!! Ha haaa.

 6. Un tad tie krievaļugas aizbrauks atpakaļ uz savu krieviju,un varēs tur laimīgi dzīvot :))

  • Krievi aizbrauks pie Putina? Tu smejies par sevi un savu jukušo psihisko stāvokli – tu krievu neaizdzīsi uz Krieviju dzīvot ne ar sūdainu koku. Viņš bēgs no Latvijas paradīzes, vārda īstā nozīmē, salidzinot ar Krievijas kultūru, nabadzību un besztiesiskumu Krievijā. Krievs nav nojūdzies, ka brauks no civilizācijas uz dzīvi purvā.

 7. Nu tad beidzot, Krievija kko normalu ir izdomajusi.Krievieši varēs krāmēt koferus un atgriezsties savā ”VISLABĀKAJĀ VALSTĪ PASAULĒ”. 😀

 8. Tasir 1. solis vienvirziena biļetei. Super!

 9. tad jau krieviem laiks doties atpakaļ uz savu tēvu zemi.

 10. Cirks tik tagad sāksies — nu visi bēgs no krivijas pensijām pie Latvijas — gnīdas !

 11. redz kaimins sanem divas pensijas ,te un otru viņu ,nu tad beidzot varbut beigs blaut uz valdibu latvijas mnu nems prieksaa krievijas valdiibu 🙂

 12. Pietiks ”ciemoties” un nu varēs doties uz mājām…

 13. pareizi ir,,lai dodas pie puķika

 14. varēs braukt uz mājām.

 15. atbalstīt!

 16. Uzminiet kursh pie taa vainiigs?

 17. cik jauki!!! SAPNIS!!! Nu varēs doties uz savu zemi VAI zaudēt mūža naudiņu vecumdienām!?

Draugiem Facebook Twitter Google+