×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
22. marts, 2012
Drukāt

Krievijas Valsts dome nosodīs “nacisma reabilitāciju Latvijā” (1)

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Krievijas Valsts dome piektdien lems par rezolūciju “Par cilvēktiesību pārkāpumiem un nacisma reabilitācijas nepieļaušanu Latvijā”. “Valsts domes principālā pozīcija šajā jautājumā ir balstīta uz vispāratzītiem principiem un starptautisko likumu normām,” pavēstīja Valsts domes vicespīkers Ivans Meļņikovs, kas likumdevēju sapulcē pārstāv Krievijas Komunistisko partiju.

“Tā dēvētā latviešu leģionāru diena, kas pēc savas būtības ir neonacistiska, ir apvainojums visiem antihilteriskās koalīcijas karavīriem un esesiešu benžu un viņu līdzskrējēju miljoniem upuru,” sacīja Meļņikovs.

Valsts domes deputāts arī nosodīja Eiropas Parlamenta, Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas, Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas ieturēto neiejaukšanās pozīciju.

Krievijas Valsts domes spīkers 16.martā uzdeva rīkojumu palātai sagatavot paziņojumu, nosodot Latvijas leģionāru dienu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu tad kā_vai mums Latviešiem ir savs vnacionālais lepnums? Vai ļausim,ka bpar mums “”lemj”Ķrievijas Valsts cDome?Ko viņi iedomājas? Vai Latvija ir Krievijas guberņa,Piebaltija,””tuvā pierobeža””.Atliek tikai gaidīt,ka brauks “”aizstāvēt krievvalodīgos “ņo pamatnācijas interesēm brīvi dzīvot Tēvzemē!?

Draugiem Facebook Twitter Google+