×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. maijs, 2014
Drukāt

Krievijas varasvīru atvases dzīvo Rietumos


Foto: LETAFoto: LETA

Kaut arī Kremlis savā propagandas karā sludina Krievijas un krievu kultūras diženumu, Krievijas varas elite savām atvasēm iekārtojusi dzīvi tieši “naidīgajos Rietumos”, vēsta Krievijas portāls “Open Town”.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina jaunākā meita Jekaterina pamatā dzīvo Vācijas pilsētā Minhenē, kur viņa pagājušajā gadā apprecējās ar korejieti Junu Džunvonu. Putina vecākā meita Marija kopā ar dzīvesbiedru holandieti dzīvo Nīderlandē.

Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva dēls Iļja pašlaik mācās Krievijā, bet izglītošanos gatavojas turpināt ASV Masačūsetsas universitātē. Krievijas ārlietu ministra Sergeja Lavrova vienīgā meita Jekaterina dzīvo un mācās ASV. Tuvākajā laikā viņa Ņujorkā absolvēs Kolumbijas universitāti un plāno palikt uz pastāvīgu dzīvi ASV. Krievijas Valsts domes vicespīkera Sergeja Žeļezņaka visas trīs meitas mācās un dzīvo ārzemēs. Vecākā meita Anastasija studē universitātē Londonā, kur mācību maksa ir ­
12 670 eiro gadā. Vidējā meita Jekaterina mācās elitārā Šveices skolā, kur mācību maksa ir 48 270 eiro gadā, bet jaunākā meita Ļiza mācās Londonā.

Žeļezņaks kā savus ienākumus deklarējis 3,5 miljonus rubļu gadā, kaut arī 11 miljonus rubļu gadā viņš maksā par savu bērnu izglītošanu ārvalstu skolās. Krievijas domes vicespīkera Aleksandra Žukova dēls Pjotrs mācās Londonā, kur alkohola reibumā sakāvās un par to izcieš 14 mēnešu cietumsodu. Uzņēmuma “Krievijas dzelzceļš” prezidenta Vladimira Jakuņina, Krievijas “kaismīgā patriota”, viens dēls ar ģimeni dzīvo Britānijā, bet otrs dēls – Šveicē. Visi Jakuņina mazbērni izglītojas prestižās mācību iestādēs šajās valstīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+