×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
31. oktobris, 2013
Drukāt

NHL zvaigzne aiz restēm

AFP/LETAAFP/LETA

Pazīstamais krievu hokeja vārtsargs Semjons Varlamovs ticis aizturēts aizdomās par cilvēka nolaupīšanu un uzbrukumu cilvēkam, vēsta Ziemeļamerikas un Krievijas mediji, kā arī apstiprinājusi Nacionālās hokeja līgas (NHL) vadība.

NHL kluba Kolorado “Avalanche” vārtsargs pats personīgi trešdien griezies policijā. Pašlaik viņš atrodas apcietinājumā.

Varlamovs tiek vainots otrās pakāpes cilvēka nolaupīšanā un trešās pakāpes uzbrukumā cilvēkam. Šādi cilvēka nolaupīšanas pārkāpumi saskaņā ar Kolorado likumiem var tikt sodīti ar divu līdz sešu gadu cietumsodu, bet minētie uzbrukuma pārkāpumi klasificējami kā sīki.

Apcietinājumā hokejists paliks vismaz līdz ceturtdienas rītam, kad tiks lemts par drošības naudas apmēru. Noprotams, ka cietusī bijusi viņa draudzene.

Notikušo nekomentē nedz vārtsargs, ne arī viņa pārstāvētais klubs un līga.

“Cik man zināms, Varlamovs dzērumā pagrūda savu draudzeni pret sienu, kā rezultātā viņa guva plašu asinsizplūdumu. Pirmdien dienas laikā viņš dzēra, bet otrdien uzbruka draudzenei,” Krievijas mediji citē hokejista draudzenes advokātu Robertu Ābramu. “Šis nebija pirmais šāds gadījums. Viņa teica, lai es vēršos policijā, jo nav vairs spējīga to paciest.”

Tikmēr vārtsarga tēvs Aleksandrs Varlamovs Krievijas medijiem sava dēla vainu kategoriski noliedzis. “Situāciju ir uzpūtuši masu mediju pārstāvji. Nebija nedz kaut kādas nolaupīšanas, ne arī vardarbības. Neko vairāk nevaru pateikt. Par viņa sportisko nākotni nav pamata uztraukties.”

Varlamovs šosezon ir “Avalanche” komandas pirmais vārtsargs. Tāpat viņš uzskatāms par potenciālu Krievijas izlases pirmo numuru nākamā gada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs.

Pašlaik 25 gadus vecais hokejists NHL aizvada savu sesto sezonu. Iepriekš viņš spēlējis arī Vašingtonas klubā “Capitals”, kura vienu brīdi vārtsargu treneris bija latvietis Artūrs Irbe. Krievijas izlases rindās Varlamovs 2012.gadā kļuva par pasaules čempionu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+