×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
2. marts, 2014
Drukāt

Krievijas vēstnieks Latvijā: mēs arī esam pret karu (22)

Foto - LETAFoto - LETA

“Mēs arī esam pret karu,” šovakar, 2.martā, Latvijas Televīzijai pauda Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

“Esam par to, lai Ukrainā nesākas pilsoņu karš,” piebilda vēstnieks, vienlaikus norādot, ka Krievija arī iestājas par to, lai Ukrainas teritorija paliek Ukrainai.

Vešņakovs uzskata, ka ir pārsteidzīgi apgalvot, ka Krievija patlaban rīkojas agresīvi. “Lēmums par karaspēka izmantošanu tiks pieņemts tikai tad, kad reāli tiks apdraudētas cilvēku dzīvības,” viņš sacīja.

Vešņakovs šodien tikās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (RP), lai pārrunātu situāciju Ukrainā. Vēstnieks esot ministram izskaidrojis Krievijas pozīciju saistībā ar notikumiem Ukrainā un izteicis gatavību to izklāstīt arī Saeimas deputātiem.

Jau ziņots, ka Krievijas parlamenta augšpalāta 1.martā apstiprināja prezidenta Vladimira Putina lūgumu atļaut izmantot Krievijas karaspēku Ukrainas teritorijā.

Kremlis paziņojis, ka Putins vēl nav izlēmis nosūtīt karavīrus uz Ukrainu, lai arī tam gūts parlamenta augšpalātas atbalsts.

Latvija stingri iestājas par Ukrainas teritoriālo integritāti un uzskata, ka jebkuri soļi, kas vērsti uz Ukrainas sabiedrības šķelšanu un valsts teritoriālās integritātes apšaubīšanu, ir kategoriski nosodāmi, teikts Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa, Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (V), Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) un ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (RP) kopīgā paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. Punktu д) no galvas ! Atbildēt

  Согласно действующей редакции федерального закона “О гражданстве Российской Федерации” от 31 мая 2002 года…

  Прием иностранных граждан и лиц без гражданства в российское гражданство может быть осуществлен в общем (статья 13) или упрощенном (статья 14) порядке.

  Общий порядок

  Дееспособные иностранные граждане и лица без гражданства, достигшие 18 лет, вправе обратиться с заявлениями о приеме в гражданство Российской Федерации в общем порядке, если они:

  б) обязуются соблюдать российские конституцию и законы;

  д) владеют русским языком (порядок определения уровня знаний русского языка устанавливается положением о порядке рассмотрения вопросов гражданства Российской Федерации).

 2. Vēstnieks laikam mūs TIEŠĀM UZSKATA PAR PAJOLIŅIEM…MŪSEJIE VAR NOSODĪT, KAUNINĀT VAI KO CITU DARĪT- LŪDZU un KĀ KRIEVU VALODĀ SAKA : NA ZDOROVJE!!! Kaimiņš ir darījis un DARĪS kā pats uzskatīs par vajadzīgu!! NEVAJAG VELTI VIRINAT MUTI SĻUPSTOT…

 3. Paldies, ka esat pret karu.

 4. “Mēs arī esam pret karu”, tā Vešņakovs. Nu tad piezvani Putinam un ieskaidro, ka šādi jautājumus risināja 2 gadsimtus atpakaļ, nevis 21. gadsimtā. Vai arī vēstniekam nav ko teikt un viņš vienkārši nodarbojas ar demagoģiju.

 5. šaušalu marijai Atbildēt

  jūsu milestība Krieviem nav vajadzīga, ko gaidīt no eiropas, kura ar novodvorskas vārdiem nosauca krievus par “puscelvēkiem” (=Untermensch)?

 6. krievi nav eiropas tauta, neviena nācija eiropā viņus neuskata par savējiem, vispār viņiem labāk orienteties uz austrumiem, piem., izveidot ciešās saiknes ar ķīnu, indiju

 7. Ha, ha, ha! …….un tāpēc ievedam karaspēku Krimas ielās !!!!!!!!!!! Melis, melis, melis! Kad atvainosies VVF, jo viņa taču visu šo paredzēja? Laikam jau pašam vajag dopinga pārbaudi.

 8. Tāpēc karojam maskās un bez pazīšanas zīmēm!

 9. Interesanti, kāpēc piketos neredz SC deputātus, kas tik ļoti atbalsta krievvalodīgos, tostarp arī ukraiņus. Vienu NA stāv.

 10. “Mēs esam pret karu, tāpēc sāksim tādu cīņu par mieru, ka akmēns uz akmeņa nepaliks!”

 11. da,da,mes ari pret karu,ja mums visu paši atdod,ko mums sagribas!

 12. Mēs gribam lai citas tautas mums piekāpjas tāpat. Impērija nemitīgi jāpaplašina. Citu neko mēs nemākam darīt.

 13. Pret karu? Hitlers nolaupīja Čehoslovākijai Sudetiju, Putins – Grūzijai Dienvidosetiju un Adžāriju,Bez kara pieteikumu izveda Austijas anšlusu, Ar krievu bāzēs izvietotajiem militāristiem okupē Krimu un austrumUkrainu. Aizstāvot savus robežsargus bija spiests uzbrukt Polijai, redzēsim kam būs spiests uzbrukt Putins.

 14. Apturēt agresoru Atbildēt

  Хотят ли русские войны? Не спрашивай у тишины, Не спрашивай у тех солдат, В мемориалах, что лежат. Спроси у цинковых гробов, В которых молодых сынов С земель соседских привозили
  Старухам, чтоб те слезы лили. Спроси у бравых тех ребят В Кремле которые сидят, К погонам звезды пришивая, Дубиной «мирною» махая. Спроси у Польши и Литвы- Им о России снятся сны.
  Спроси у пражской у весны, – Хотят ли русские войны? Спроси у венгров, как когда-то На танках русские солдаты, По Будапешту рассекали, Вугорцев к миру «приучали». Тебе ответит старый финн, Проживший много – до седин, Как «мирно» русские войска Рвались сквозь зиму и снега.

  • верте мне люди Atbildēt

   Тебе ответит Тишина, черкесских эхо гор, Катинских шум дубрав и курземских лесов траншейные ряды; заросшие сады, пустые хутора. Спроси, спроси у Тишины.

 15. Eu!!! Ko šitas naglijs purns pīpē??? Ar steigu jāklapē ciet visas spaisa bodes. Citādi Vešņaks sapīpējas un sāk murgot….

 16. Tikai viens jautājums, kur no barankas palika caurums? Kur labums? Ja nopietnāk Krievija saplūcās ar vel vienu savu labu sabiedroto un rezultātā kas paliek? Ziemeļkoreja ar savu diktatoru. Tās sīkās sabiedrotās pavalstis Abhāzija, Dienvidosetija un Piedņestra nav nopietni. Ja vēl – atgādīna bļaurīgu puišeli mantu veikalā uz grīdas spārdoties – gribu , gribu … Vai ir izeja. Izeja ir vienmēr un vajag to rast sarunās, bet jo ilgāk vilks, jo grūtākas tās būs. Vel piezīme – naftas un gāzes draugi nav draugi – truba ciet un arī draugu nav.

 17. Kur Amerikas vēstnieka viedoklis?!

 18. Atvainojies Vairai Vīķei…..Krivijas vēstnieks laikam pats lieto….jo sācis murgot….

 19. Beidziet avīzē publicēt šī lielšovinista viedokli un viņu reklamēt!Lai sēž savā vēstniecības būrī.

 20. Hitlers arī bija pret karu. Karš sanāca tikai tādēļ ,ka tiem kuriem uzbruka pietika nekaunības pretoties.

Draugiem Facebook Twitter Google+