×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
4. oktobris, 2012
Drukāt

Krievijas vicepremjeram “neceļas roka anulēt Ļeņina parakstītos lēmumus”

Foto - AFPFoto - AFP

Krievijas vicepremjers Arkādijs Dvrokovičs, kurš tiek uzskatīts par vienu no ietekmīgākajiem un liberālākajiem ministriem Krievijas valdībā, atzina, ka viņam trūkst drosmes anulēt boļševistiskā režīma pirmā līdera Vladimira Ļeņina parakstītos lēmumus.

“Būtu zaimojoši anulēt kaut ko, ko parakstījis Ļeņins,” izteicās vicepremjers. Kā atklāja Dvorkovičs, viņam nereti nākas saskarties ar valdības lēmumiem, kas datēti laika posmā no 1917. gada revolūcijas līdz pat laikam, kad varas grožus bija pārņēmis Josifs Staļins. “Man roka necēlās anulēt šo dokumentu,” viceministrs atklāja Maskavā notiekošajā investīcijām veltītajā konferencē. “Tādējādi tas joprojām ir spēkā vēl šobaltdien, lai gan, protams, ir pretrunā ar daudziem citiem valsts lēmumiem.”

Dvorkovičs runāja par kādu Ļeņina parakstītu dokumentu, kas regulējis elektroenerģijas ražošanas ģeneratoru darbību. Šie ģeneratori mūsdienas vairs netiek izmantoti. Dvorkovičs Krievijas valdībā ir atbildīgs par privatizācijas un enerģētikas jautājumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+