×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
23. marts, 2017
Drukāt

Krieviņam, iespējams, piedāvāts Saeimas ģenerālsekretāra amats (5)

Mārtiņš Krieviņš. Foto - LETAMārtiņš Krieviņš. Foto - LETA

Bijušajam Valsts kancelejas direktoram Mārtiņam Krieviņam, iespējams, piedāvāts Saeimas ģenerālsekretāra amats, šovakar ziņoja Latvijas televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

Kā LTV apstiprināja vairāki avoti parlamentā, Krieviņam izteikts piedāvājums par vakanto Saeimas ģenerālsekretāra amatu, kura pienākumus līdz šim bija veikusi Karina Pētersone.

Saeimas prezidijā skaidroja, ka Krieviņam piedāvājumu darbam Saeimā izteikusi Saeimas priekšsēdētāja, kura pašlaik atrodas vizītē Gruzijā.

Pagaidām nav skaidrs, vai Krieviņš piedāvājumu pieņēmis.

No 21.marta Krieviņš vairs nepilda Valsts kancelejas direktora pienākumus. Līdz jaunā Valsts kancelejas vadītāja iecelšanai šos pienākumus pildīs Valsts kancelejas direktora vietniece, Juridiskā departamenta vadītāja Inese Gailīte.

Laikrakstam “Diena” Krieviņš piekritis, ka abiem ar premjeru viņiem esot atšķirīgs vadības stils, tomēr viņš joprojām atteicies sīkāk izskaidrot savu aiziešanu no amata.

Uz vaicāto, vai tiesa, ka Krieviņam ticis meklēts cits darbs, viņš atbildējis, ka viņam tas nav zināms. “Man nekāds amats nav piedāvāts, bet, ja piedāvātu, es atteiktos. Visi zina, ka neesmu pie tiem turējies,” teicis Krieviņš.

Premjerministrs Māris Kučinskis (ZZS) Latvijas Radio darba attiecību pārtraukšanu ar Valsts kancelejas vadītāju Krieviņu skaidroja ar atšķirīgu pieeju darbam un to, ka neesot sakritušas viņa un Krieviņa “darba metodes”.

Pēc Ministru prezidenta teiktā, Krieviņa aiziešana nav saistīta ar domstarpībām vai Ministru prezidenta vēlmju neizpildīšanu, kā arī tā nav saistīta ar izskanējušajiem pieņēmumiem saistībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītāja konkursu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Es patiesi vēlētos Krieviņu redzēt šajā amatā.Tad varētu salīdzināt Citskovska “paveikto”pie meļa Kučinska un Krieviņa – Saeimā,kur arī ir ko reformēt un pakustināt. Lai veicas!

  2. Kāpēc tāds amats vajadzīgs??!!

  3. Vienotība Saeimas ģenerālsekretāra amatu izdomāja, lai čekas šļaukai, Pētersonei, būtu sile, pirms tam Kristovskis tai bija sagādāji amatu Latvijas institūtā.

  4. nosaukumu maximālisms banānenēs Atbildēt

    ģeneralissimuss-misms rullē slāvlandijā… :–(

Draugiem Facebook Twitter Google+