Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
28. septembris, 2015
Drukāt

Krieviņš: algu fonds ierēdņiem nepalielināsies

Foto - LETAFoto - LETA

Nākamajā gadā algu fonds ierēdņiem nepalielināsies un jaunas amata vietas netiks piešķirtas, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica jaunais Valsts kancelejas (VK) vadītājs Mārtiņš Krieviņš.

Krieviņš norādīja, ka šāds premjeres Laimdotas Straujumas uzstādījums ir ļoti atbalstāma iecere. “Par to, ka tiks palielinātas štata vietas, manuprāt, nevar būt ne runa. Mēs esam ļoti plānveidīgi no 2008.gada virzījušies uz mazāku nodarbināto skaitu valsts pārvaldē,” skaidroja Krieviņš.

VK vadītājs pauda, ka kopš 2008.gada valsts pārvaldē nodarbināto skaits ir samazinājies par 21 tūkstoti cilvēku, “Tas ir ļoti iespaidīgs cipars. Viennozīmīgi ir jāskatās uz to, kā mēs varam kļūt efektīvāki, sniedzot atbalsta funkcijas. Otrs – vai mēs nevaram darīt zināmas lietas ar mazāku nodarbināto skaitu – labāk atalgotu, profesionālāku,” norādīja Krieviņš.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Krieviņš darbu Valsts kancelejas direktora amatā uzsāka 21.septembrī. Starp būtiskajiem veicamajiem darbiem Krieviņš minējis arī vadības auditu, lai saprastu, cik lielā mērā izveidotā struktūra atbilst kancelejas funkciju izpildei.

“Viens no pirmajiem darbiem būs atklāta saruna ar visu Valsts kancelejas kolektīvu, lai saprastu būtiskākos īstermiņā veicamos darbus. Tikai izveidojot spēcīgu profesionāļu komandu, ir iespējams pilnvērtīgi īstenot Valsts kancelejai uzticētās funkcijas un sasniegt mērķus,” uzsvēra Krieviņš.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+