×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
20. marts, 2017
Drukāt

Krieviņš pamet Valsts kancelejas vadītāja amatu (10)

Mārtiņš Krieviņš. Foto - LETAMārtiņš Krieviņš. Foto - LETA

No rītdienas Mārtiņš Krieviņš vairs nepildīs Valsts kancelejas direktora pienākumus, apliecināja Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) preses sekretārs Andrejs Vaivars.

Krieviņš amatu pametīšot “pēc abpusējās vienošanās”. Vairāk par šo jautājumu abas puses esot vienojušās neko nekomentēt.

Līdz jaunā Valsts kancelejas vadītāja iecelšanas šos pienākumus pildīs Valsts kancelejas Juridiskā departamenta vadītāja Inese Gailīte.

Krieviņš uz telefona zvaniem pagaidām nav atbildēji un savu komentāru nav sniedzis.

Krieviņu Valsts kancelejas direktora amatā apstiprināja 2015.gada augustā. Iepriekš viņš vadīja arī Pārresoru koordinācijas centru. Tāpat Krieviņš iepriekš strādājis Valsts kancelejā dažādos amatos, kā arī Finanšu ministrijā.

Krieviņš šobrīd ir arī KNAB priekšnieka amata pretendentu atlases komisijas vadītājs. Konkurss uz KNAB priekšnieka amatu izsludināts 2.martā. Interesentiem uz augsto amatu jāpiesakās Valsts kancelejā līdz šā gada 30.martam.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. ir par ko padomāt! Atbildēt

  Šī atstādināšana no amata liek gudriem un talantīgiem cilvēkiem ļoti nopietni piedomāt – vai ir vērts izbojāt karjeru un vēl būt par pakalpiņu priekšniekiem ar ..!

 2. Paldies par cenzūru L.A.Apēdāt tomēr manu komentu? Malači,ja jau to liek Mežviets.

 3. Padzit komunistu kcinski

 4. Kurš domā, ka stāstu par Latviju kā neizdevušos valsti rada krievu propoganda? Patiesībā to rada tādi stāsti kā šis – inteliģenti, mūsdienīgi domājoši cilvēki Latvijas valsts pārvaldē nav vajadzīgi, tāpat kā vīrieši spēka gados, kas savu enerģiju tērē stiprinot Īrijas un Anglijas ekonomiku.

  Kučinskis un tamlīdzīgi no kūtspakaļas izkrituši mīkstmieši rada stāstu par Latviju kā “failed country.”

 5. Kur vakance – Latvijas Gāze”, Zāļu lieltirgotavās? Jebkurā gadījumā – ietekmīgs amats Ventspils astoņkājim

 6. No malas skatoties, tad rodas iespaids, visa problema bija KNABa jautajuma, kas nepamierina Lembergu. Tāpēc premjērs ir pieprasījis Krieviņa atkāpšanos.

 7. Sensacionāli!!!!
  Viņs gribēja samazināt ierēdniecību.
  Birokrati ir BRIESMIGI šie liekēži ticiet man! Kad tur nokļuvu.. patiesība ir vēl briesmīgaka nekā cilvēki runā. tas ir milzīgs augonis uz mūsu ekonomikas.

 8. Būs vienīgais bezdarbnieks!

  • Bezdarbniek,
   apbēdināšu Tevi!
   Tik INTELIĢENTI un IZGLĪTOTI cilvēki kā Krieviņa k-gs nekad ,,, NEBŪS bezdarbnieki!
   Šis gadījums kārtējo reizi apliecinas, KAS patiesībā ir saimnierki Latvijā!
   Kaimiņvalsts cars Vladimirs reiz teica – viņi NAV bijušie, viņi IR! ko apstiprināja arī advokārs Grūtupa k-gs, izgaismojot tautu, ka jau LTF ievēlētajā Augstākajā Padomē 1990.gadā – 38 bija saistīti ar vdk…’un ka t.s. atmodu organizējusi kompardtija un vdk!

Draugiem Facebook Twitter Google+