×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
30. augusts, 2014
Drukāt

Krievu algotņu bandas paziņo par Mariupoles ielenkšanu (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ukrainas austrumos esošās krievu algotņu un to vietējo līdzskrējēju bandas paziņojušas, ka bloķējušas Mariupoli, ziņo krievu radiostacija “Eho Moskvi”.

Mariupolē ir aptuveni pusmiljons iedzīvotāju, un tur šobrīd uz laiku izvietota Doņeckas apgabala administrācija.

Kā apgalvo teroristu bandas, frontes līnija šobrīd atrodas desmit līdz 20 kilometrus no pilsētas.

Tikmēr Ukrainas varasiestādes norāda, ka uzbrukumu valsts dienvidos pamatā īsteno Krievijas armijas regulārās daļas, kas pēdējās dienās šķērsojušas robežu, ko Maskava joprojām noliedz.

Ukrainas varasiestādes veic pasākumus pilsētas aizstāvēšanai.

Piektdien, 29.augustā, Mariupolē ieradās arī EDSO novērotāji.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. si teritorija pieder doneckas tautas republikai tem bole jaunkrievijai cinitaji atbrivos savas teritorijas lidz-poltavai kur pat leisus-zviedrus sakava ….ukrainai nepieder sis teritorijas….

  2. Kā var palīdzēt Ukrainai? NATO ir gan kvalificēti militārie speciālisti, gan moderns aprīkojums un līdzekļi.
    Vajag mazāk rīkot sanāksmes, bet vairāk praktiskas palīdzības. Kā reāli cīnīties ar tankiem, kā izkļūt no aplenkuma? Piemēram, ko darīt ja karavīru grupu ielenc? Nezinu, ko iesaka militāristi, bet lai izlauztos,
    būtu jālieto dūmu aizsegs. Tas dezorientē aplencēju, jo viņš nezina, kurā posmā notiks izlaušanās. Tagad ir moderni saziņas līdzekļi – mobīlie telefoni. Aviācija arī var radīt šo dūmu aizsegu aplenktajiem. Dūmus var radīt arī ar vienkāršiem līdzekļiem,ja nav dūmu sveces vai citi speciālie līdzekļi, var izmantot amonija nitrātu, ogli un nedaudz eļļas – un jums būs daudz baltu dūmu! Viens otrs paironizēs, bet relitātē tas nozīmē saglabāt karavīru dzīvības.

Draugiem Facebook Twitter Google+