Latvijā
Novados

Krievu baikeris un Krimas aneksijas dalībnieks nopircis dzīvokli Daugavpilī 13

Foto – AFP/LETA. Ilustratīvs attēls

Varai pietuvināti maskavieši iegādājušies vairākus dzīvokļus Līvānos. Starp viņiem arī Krievijas aizsardzības ministrijas preses atašejs.

Krievijā līdzīgi kā Latvijā amatpersonām ir jāiesniedz deklarācijas, lai atskaitītos par saviem īpašumiem un bagātībām. Kāds nelielas piemaskavas pašvaldības līderis ir deklarējis nelielu dzīvokli Latvijā.

Šis partijas “Vienotā Krievija” biedrs Konstantīns Karakovskijs ir ne tikai politiķis no kāda nelielas pašvaldības. Bet aktīvi darbojas Vladimiram Putinam lojālajā motoklubā “Nakts Vilki”. Un kopā ar šiem “baikeriem” piedalījies Krimas okupācijā.

Par aktīvo līdzdalību Krimas atgriešanā Krievijas sastāvā Karakovskijs saņēmis apbalvojumus. Pēc atbraukšanas no Krimas viņš atgriezies politiķa ampluā. Un turpina regulāri apmeklēt savu īpašumu Daugavpilī.

Motoklubs “Nakts Vilki” Krievijā izveidojās pēc PSRS sabrukuma. Viņu līderis ir Aleksandrs Zaldo-stanovs ar iesauku Ķirurgs.

“Nakts vilki” aktīvi atbalsta Vladimiru Putinu, slavina Staļinu, izveidojuši īpašu grupējumu “Antimaidans”, kas apkaro varas opozīciju Krievijā. Viņiem bijusi arī ļoti svarīga loma Krimas okupācijā.

LA.lv