×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. jūlijs, 2016
Drukāt

Krievu diskvalifikācija paver iespēju Riodežaneiro startēt Latvijas pieccīņniekam Nakoņečnijam

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Starptautiskās Modernās pieccīņas federācijas Izpildkomiteja otrdien pieņēmusi lēmumu no Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm diskvalificēt divus Krievijas modernās pieccīņas sportistus, kas nozīmē, ka Rio varēs startēt Latvijas piecīņnieks Ruslans Nakoņečnijs, informē Latvijas Olimpiskā komiteja.

Sportistiem diskvalifikācija piespriesta balstoties uz pagājušajā nedēļā Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) publicēto neatkarīgās komisijas ziņojumu par Krievijas sistemātisko krāpšanos dopingā. Diskvalifikāciju ir saņēmuši Krievijas atlēti Maksims Kustovs un Iļja Frolovs.

Nakoņečnijs iepriekš tika nosaukts par Starptautiskās federācijas pirmo rezervistu, un tādējādi viņam pavēries ceļš uz olimpisko debiju. Ruslans dzimis un audzis Ukrainā, bet kopš pagājušā gada sākuma pārstāv Latviju, viņam arī piešķirta Latvijas pilsonība.

Latvijas olimpiskajā komandā būs 34 sportisti 13 sporta veidos– vieglatlētikā, BMX un šosejas riteņbraukšanā, brīvajā cīņā, kanoe un smaiļošanā, džudo, tenisā, pludmales volejbolā, svarcelšanā, peldēšanā, burāšanā, šaušanā un tagad arī modernajā pieccīņā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+