Sports
Futbols

Krievu futbola huligāni Kokorins un Mamajevs “sēdēs” vēl vismaz divus mēnešus0


Krievu futbolists Pavels Mamajevs kopš 11.oktobra ir apcietinājumā, kur paliks vēl vismaz līdz aprīlim.
Krievu futbolists Pavels Mamajevs kopš 11.oktobra ir apcietinājumā, kur paliks vēl vismaz līdz aprīlim.
Foto: ITAR-TASS/SCANPIX/LETA

Skandalozie Krievijas futbolisti Aleksandrs Kokorins un Pāvels Mamajevs, kuri apsūdzēti huligānismā un miesas bojājumu nodarīšanā, vismaz vēl uz diviem mēnešiem paliks apcietinājumā, lēmusi Tveras rajona tiesa Maskavā.

Tiesa jau trešo reizi lēma par apcietinājuma pagarināšanu abiem futbolistiem, un trešo reizi paziņoja, ka aizturētie paliks apcietinājumā, šoreiz līdz 8.aprīlim.

Abi futbolisti aiz restēm ir kopš 11.oktobra. Futbolisti jau trešo reizi lūguši drošības līdzekļa maiņu, tomēr lūgums atkal tika noraidīts.

Tāpat apcietinājums pagarināts Kokorina jaunākajam brālim Kirilam, kā arī Mamajeva draugam Aleksandram Protasovickim, kuri arī piedalījās cilvēku piekaušanā. Protasovickis līdz apcietināšanai bija jauno futbolistu treneris.

Abi spēlētāji oktobra sākumā iesaistījās kautiņos, kā rezultātā cieta divi cilvēki, bet futbolistiem tika piemērots apcietinājums. Futbolisti un viņu līdzzinātāji apsūdzēti huligānismā un miesas bojājumu nodarīšanā. Viņiem draud līdz pat septiņiem gadiem ilgs cietumsods.

Sanktpēterburgas “Zeņit” uzbrucējs Kokorins un “Krasnodar” pussargs Mamajevs kopā ar draugiem pēc striptīza kluba apmeklējuma sāka spārdīt stāvvietā novietotās automašīnas, par ko saņēma aizrādījumu.

Futbolisti piezīmi izteikušo personu izvilka no viņa mašīnas, nogāza zemē un spārdīja kājām, pārsitot galvu.

Vēlāk cietušo – “Pirmā kanāla” programmu vadītājas Olgas Ušakovas šoferi – nogādāja reanimācijā, kur viņam tika konstatēts smadzeņu satricinājums.

Tiesa, bravūrīgajai grupai ar vienu incidentu nepietika un pāris stundas vēlāk viņi iesaistījās citā kautiņā. Futbolisti ar draugiem skaļi uzvedās kādā no Maskavas kafejnīcām, saņemdami personāla un apmeklētāju aizrādījumus. Tā rezultātā viņi izraisīja vēl vienu kautiņu, kurā Kokorins ar krēslu pa galvu iesita Denisam Pakam, kurš ir Krievijas Rūpniecības ministrijas ierēdnis. Tāpat kautiņā cieta zinātniskā centra “Nami” ģenerāldirektors Sergejs Gaisins.

Saistītie raksti

Abi futbolisti kritikas krustugunīs nonāca arī pirms diviem gadiem, kad pēc Krievijas izlases bālā snieguma Eiropas čempionātā abi krāšņi uzdzīvoja kādā no Monako naktsklubiem.

Pašlaik 27 gadus vecais Kokorins Krievijas izlasē aizvadījis 48 spēles, kurās guvis 12 vārtus, kamēr 30 gadus vecajam Mamajevam valstsvienībā ir 15 mači.

LA.lv