Mobilā versija
+7.5°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
4. augusts, 2015
Drukāt

Krievu īpatsvars Maskavā – 31% (2)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Kā izriet no portāla “Asiarussia.ru” sniegtās informācijas, Maskavas iedzīvotāju kopskaits patlaban ir vienpadsmit miljoni.

Krievu īpatsvars – ne vairāk kā 31 procents, un, ja pieskaita klāt ukraiņus (8%) un baltkrievus (3%), tik un tā austrumslāvu kopskaits Krievijas galvaspilsētā ir 4,6 miljoni, tātad mazāk par pusi. Skaitliski liela diaspora Maskavā ir azerbaidžāņi – 14%. Viņu kopskaits Maskavā pārsniedz viņu skaitu Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku. Tālāk nāk tatāri, baškīri un čuvaši – kopā 10%, armēņi – 5%, kopā aptuveni pusmiljons. Ķīnieši, korejieši, vjetnamieši kopā pieci procenti, tikpat daudz nākuši no Vidusāzijas. Ap četriem procentiemi ir čečeni, dagestānieši, inguši. Gruzīnu īpatsvars ir trīs procenti, ebreju – divi procenti. Maskavai savu zīmogu daudzos aspektos uzliek gan islāms, gan Kaukāzs. Krieviskā mazākuma galvenais balsts Maskavā ir pareizticīgā baznīca.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kaut kā ne pārāk ticās. Nedomāju, ka tas īpatnais portāls ir īpaši uzticības cienīgs. Viņi drīzāk dzīvo vēlmju domāšanā.

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+