Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
22. novembris, 2013
Drukāt

Krievu kara lidmašīna ielido Igaunijā (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Igaunijas Ārlietu ministrija nosūtījusi Krievijas vēstniecībai notu saistībā ar to, ka Krievijas gaisa spēku lidmašīna “Tu-134” bez atļaujas otrdienas vakarā 23.16 pārkāpa Igaunijas gaisa telpu.

Lidmašīna lidojusi no Kaļiņingradas pilsētas uz Čkalovskas militāro lidlauku Kaļiņingradas apgabalā. Tā ielidojusi Igaunijas gaisa telpā pie Vaindlo salas un atradusies tur nepilnu minūti. Gaisa robežas pārkāpšanu reģistrēja Igaunijas gaisa operāciju vadības centrs Emari. Lidmašīnas apkalpe uzturēja radiosakarus ar Igaunijas lidojumu vadības centru. Krievijas Aizsardzības ministrija ceturtdien noliedza, ka Krievijas militārā transporta lidmašīna “Tu-134” būtu pārkāpusi Igaunijas gaisa telpas robežu. “Lidojums notika virs Somu līča neitrālajiem ūdeņiem pēc stingri plānota maršruta,” teikts Krievijas Aizsardzības ministrijas paziņojumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Uzstādiet raķetes un trieciet tos vaņkas zemē.

  2. MAn šķiet tas notiek visai regulāri, nejauši, nejauši u.tt. … tas ir principa jautājums. Ielido? tātad bliežams nost! A ta iedomājušies, ka visas pasaules karaļi. Man tas Kremlis sāk reāli krist uz nerviem. Barbaru zeme.

Čehijas rūpnīcā nogranduši vairāki sprādzieniSprādzienos mašīnbūves rūpnīcā Čehijā ceturtdien ievainoti 19 cilvēki, no kuriem trīs ir kritiskā stāvoklī, paziņojušas amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+