×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
7. aprīlis, 2014
Drukāt

Krievu skolu atbalsta štābs gatavojas jaunai demonstrācijai (17)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Pikets krievu skolu atbalstam. Pie Izglîtîbas un zinâtnes ministrijas otrais brîdinâjuma pikets krievu skolu atbalstam. Vaïòu iela 2. 06/03/2014 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

Krievu skolu atbalsta štābs gatavojas kārtējai demonstrācijai, kas notiks 10.aprīlī, informē Krievu skolu atbalsta štāba aktīvists Aleksandrs Livčaks.

“Valdība nodrebēja zem protestu un ārējo apstākļu spiediena, tomēr līdz šim brīdim nav atteikusies no plāna faktiski likvidēt krievu skolas,” teikts atbalsta štāba aicinājumā piedalīties mītiņā.

Štābs uzskata, ka bērnu piespiedu asimilācija ir nepieļaujama. “Aiciniet visus! Apzvaniet draugus, kolēģus un paziņas, visus, kam dārga krievu valoda un kultūra, visus, kam dārga savas ģimenes un valsts nākotne!” rakstīts aicinājuma vēstulē.

Pulcēšanās notiks alejā pretim Ministru kabinetam. Pēc mītiņa – gājiens līdz Izglītības un zinātnes ministrijai.

Kā ziņots, šī nav pirmā demonstrācija par atbalstu krievu skolām. Līdz šim rīkotas vēl trīs akcijas, kuru laikā pausti iebildumi pret valdības plāniem mazināt dzimtās valodas lietošanu mazākumtautību skolās.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Lai šie protestētāji iepazīstas ar Žeņēvas konvencīju kuru parakstija PSRS un kura ir saistoša arī Krievijai kā PSRS mantiniecei.Saskaņā ar konvenciju protestētāji ir nelegālie imigranti un ja nevēlas pakļauties Latvijas likumiem var pārcelties uz savu etnisko Dzimteni.Pie tam lai nosauc valstis, kurās valsts finansē skolas citās valodās.Patreiz tā ir vienīgi Lavija un tam ir jāpielik punkts.

 2. Plakāta uzrakstam nav nekaada sakara ar to par ko vinji tur piketee!!! Par to ar vajadzeetu kko dariit…

 3. No piketa uz staciju! Cik var auklēties ar šiem stulbeņiem?

 4. tās protestējošās večiņas taisās iet skolā?Un tādiem buzajeviem vispār būtu jāiemācās normālas artikulētas skaņas izdvest un tikai pēc tam jāgudro pie kādas valodas tās jāpieskaita.Kā vispār kāds spēj saprast-pret vai par ko viņs’tur piketē?

 5. Dibināt pašaizsardzības grupas,kas varētu šos izdzimteņus apstādināt.Valsts vara ir gļēva un neizlēmīga.Katrs kurš publiski lieto krievijas karogu vai georgija lupatu ir Latvijas ienaidnieks.Pret tādiem ir visi līdzekļi labi,arī “fiziskā ietekmēšana”,ja citu valodu nesaprot.Ja mēs nerīkosimies,tad rīlosies viņi.kā tas ir tagad Ukrainā.Tur tieši ar tādiem pašiem simboliem apkārušies krievu izdzimteņi aicina Krieviju okupēt Ukrainu.Vai pasīvi gaidīsim?

  • Осторожнее, дедушка! Мы ведь тоже самое можем сделать. Смотри, как бы самому не получить…

 6. Vajag iet pret šiem mankurtiem ar lozungiem RAšIZM = FAŠIZM neproidjot!

 7. Vai tiešām atkal būs jāatjauno LATVIJAS TAUTAS FRONTE. Kā redzams viesstrādnieki, tā arī neko nav sapratuši pa šiem 23.gadiem………Ja šeit nepatīk dzīvot, lai dodas uz etnisko dzimteni laimi gaidīt.

  • А ты ещё не уехал, панове? Чего ты здесь то обретаешся, дуй на родину, в Польшу! Еще польска незгинелла!

 8. Nu un kad mēs -latvieši sāksim protēt? Vai tad, kad zaļie cilvēciņi parādīsies? Vēl ir laiks!!!

 9. Scenārijs pazīstams, stradā lieliski: nepakļaušanās, barikādes, lūgums pēc palīdzības, ierēdņu gļēvā vāvuļošana, “miera uzturētāju” ierašanās, divkopienu valsts ar galveno- krievu valodu. Nesatraucaties, etnogrāfiskajā muzejā varēsim dainot uz nebēdu.

 10. Lai mācās latviešu valodu,bet ne piķetē.Ierobežot naida nesējus.

Draugiem Facebook Twitter Google+